Hlavní obsah stránky

Hecht 745

Elektrický kultivátor Hecht 745 je malý a lehký s hmotností pouhých 11,6 kg a pracovním záběrem 40 cm. Tento stroj zvládne prokypřit půdu až do hloubky 22 cm a je srovnatelný s jinými motorovými stroji.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuHecht

Popis

Elektrický kultivátor Hecht 745 je malý a lehký s hmotností pouhých 11,6 kg a pracovním záběrem 40 cm. Tento stroj zvládne prokypřit půdu až do hloubky 22 cm a je srovnatelný s jinými motorovými stroji. Díky tomuto kultivátoru budou vaše záhony snadno a rychle připraveny k setí, případně s jeho pomocí můžete rovnoměrně zapracovat hnojivo a kompost.

Klíčové vlastnosti
  • elektrický pohon
  • šířka záběru 40 cm
  • 6 kypřících nožů
  • 3 páry sad radliček
  • pracovní hloubka 22 cm

Elektrický kultivátor Hecht 745

Tento kultivátor Hecht 745 vám bude skvělým pomocníkem při kypření půdy a ušetří vám tak mnoho času a ruční práci s rýčem a motykou. Disponuje kvalitním elektrickým motorem o výkonu 1500 W. Snadno se obsluhuje a práci usnadní i transportní kolečka, takže jeho obsluhu zvládnou i ženy. Kultivátor lze po složení robustního madla a sklápěcích kol uskladnit nebo naložit do kufru automobilu.

ocelové nože Hecht 745
Pomocník do každé zahrady

Kultivátor má tři páry tvarovaných kultivačních nožů z oceli a díky záběru sečení 40 cm je vhodný na střední záhony. Lze ho použít i do skleníků a fóliovníků. Ergonomická držadla rukojeti s hvězdicovými maticemi lze rychle složit a jejich široké umístění usnadňují vedení stroje. Kovová převodovka zajistí dlouhou životnost stroje.

Parametry

Záběr40 cm
Maximální výkon1,5 kW
Pojezdová kolaano
Druh pohonuelektrický
Výškově nastavitelná řidítkaano
Za traktorne

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Kultivátory Hecht

Všechny kultivátory Hecht