Hlavní obsah stránky

Hasbro Twister Air

  • Desková hra Hasbro Twister Air
  • Desková hra Hasbro Twister Air
  • Desková hra Hasbro Twister Air
  • Desková hra Hasbro Twister Air
  • Desková hra Hasbro Twister Air
Desková hra Hasbro Twister Air

Twister Air je hra, která přenese klasickou hru Twister, kterou fanoušci znají a milují, z podložky na obrazovku pomocí rozšířené reality. Pro začátek si hráči stáhnou bezplatnou aplikaci Twister Air dostupnou pro Android a iOS a umístí svůj chytrý telefon nebo tablet do dodávaného stojanu na zařízení Twister Air.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuHasbro

Popis

Twister Air je hra, která přenese klasickou hru Twister, kterou fanoušci znají a milují, z podložky na obrazovku pomocí rozšířené reality. Pro začátek si hráči stáhnou bezplatnou aplikaci Twister Air dostupnou pro Android a iOS a umístí svůj chytrý telefon nebo tablet do dodávaného stojanu na zařízení Twister Air. Hráči jsou připraveni na akci, když si na zápěstí a kotníky navlečou barevné elastické řemínky Twister Air a podle kroků v aplikaci Twister Air nakalibrují řemínky na fotoaparát svého zařízení.

Parametry

Typ deskové hryrodinná
Minimální počet hráčů1
Režim pro jednoho hráčeano
Minimální věk hráčů8 let
Jazykvícejazyčná
Produktové čísloF8158659

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Deskové hry Hasbro

Všechny deskové hry Hasbro