Hlavní obsah stránky

Hasbro Nerf Ultra Select

  • dětská zbraň Hasbro Nerf Ultra Select
  • dětská zbraň Hasbro Nerf Ultra Select
  • dětská zbraň Hasbro Nerf Ultra Select
dětská zbraň Hasbro Nerf Ultra Select

S blástrem Ultra select si doslova vyberete, jak chcete bojovat, a to uprostřed samotného boje. Úplně poprvé je zde použita možnost přepínače zásobníků, díky čemuž mají děti možnost přepínat mezi zásobníky uprostřed střelby.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuHasbro

Popis

S blástrem Ultra select si doslova vyberete, jak chcete bojovat, a to uprostřed samotného boje. Úplně poprvé je zde použita možnost přepínače zásobníků, díky čemuž mají děti možnost přepínat mezi zásobníky uprostřed střelby. Tento automatický blástr je vybaven 2 odnímatelnými zásobníky na 10 šípek.

Zvolíte-li tento blástr, setkáte se nejen s originálními Ultra šipkami, ale také se zbrusu novými šipkami Accustrike Ultra. Zvolte si, jaké šipky chcete používat. Závisí to na tom, jestli se chcete zaměřit na střelbu na velkou vzdálenost, nebo na přesnost.

S šipkami série NerfUltra dostřelíte až do extrémních vzdáleností. Díky technologii Aerofin a lehkému materiálu dosáhnou vaše střely až do 36 metrů. Svůj cíl, ale neminete. Šipky totiž letí vysokou rychlostí a vy ho tak zasáhnete s dokonalou přesností.

Parametry

Věk dítěte8 let
Příslušenstvíne
Druh dětské zbraněna šipky
Produktové čísloF0958U50

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Dětské zbraně Hasbro

Všechny dětské zbraně Hasbro