Hlavní obsah stránky

Hasbro Nerf Fortnite Sneaky Springer

  • Dětská zbraň Hasbro Nerf Fortnite Sneaky Springer
  • Dětská zbraň Hasbro Nerf Fortnite Sneaky Springer
  • Dětská zbraň Hasbro Nerf Fortnite Sneaky Springer
  • Dětská zbraň Hasbro Nerf Fortnite Sneaky Springer
Dětská zbraň Hasbro Nerf Fortnite Sneaky Springer

Nerf se inspiroval známou videohrou Fortnite a přichází s unikátními blastery. Nerf Fortnite Sneaky Springer SP-L ve žluto-hnědém provedení má integrovaný zásobník na 3 šipky a prodloužitelnou hlaveň.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuHasbro

Popis

Nerf se inspiroval známou videohrou Fortnite a přichází s unikátními blastery. Nerf Fortnite Sneaky Springer SP-L ve žluto-hnědém provedení má integrovaný zásobník na 3 šipky a prodloužitelnou hlaveň. Kratší hlaveň je ideální pro menší prostor nebo v případě, když potřebujete být mobilní.

K blasteru Sneaky Springer SP-L je přiloženo 6 šipek Elite, ale je možnost jich dokoupit více. Například ve verzi 30 šipek. Nejsou potřeba žádné baterie. Vybavte blastery i kamarády nebo kolegy a vydejte se do skvělé bitvy, kterou vyhraje ten, kdo má chladnou hlavu a přesnou mušku.

Přeneste bitvy Fortnite do skutečného života s blastery Nerf. Nerf Fortnite replikují vzhled i barvy z populární videohry a vystřelují velké šipky. Blastery jsou vybaveny motorizovaným nabíjením. Vybavte blastery i kamarády nebo kolegy a vydejte se do skvělé Nerf Fortnite bitvy, kterou vyhraje ten, kdo má chladnou hlavu a přesnou mušku.

Parametry

Věk dítěte8 let
Druh nábojena šipky
Typ zbraněpistole
Produktové čísloE6717HAS

Články k tématu

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Dětské zbraně Hasbro

Všechny dětské zbraně Hasbro