Hmotnost 0,03 kg, druh boilie plovoucí, určení boilie chytaci, průměr 15 mm, výdrž boilie trvanlivéHaldorado Tornado Pop Up XL Sipi 1 citron/máta je speciální plovoucí nástraha určená pro rybáře, kteří se zaměřují na lov velkých kaprů a amurů. Tato nástraha si udržuje tvar a plovací schopnosti po celé dny, přičemž postupně uvolňuje atraktivní citronovo-mátovou příchuť a aroma.
Informace o Haldorado Tornado Pop Up XL 15 mm 30 g
Popis
Haldorado Tornado Pop Up XL Sipi 1 citron/máta je speciální plovoucí nástraha určená pro rybáře, kteří se zaměřují na lov velkých kaprů a amurů. Tato nástraha si udržuje tvar a plovací schopnosti po celé dny, přičemž postupně uvolňuje atraktivní citronovo-mátovou příchuť a aroma. Ve vodě nevytváří žádný viditelný mrak, což zpomaluje rozptýlení vůně a láká ryby kontinuálně.
Velikost nástrahy je 15 mm, což bylo určeno jako ideální rozměr na základě četných testovacích rybaček. Nástraha je vhodná pro použití samostatně na nadnášeném návazci nebo v kombinaci s jinými nástrahami, jako jsou tygří ořechy, menší nebo rozpůlené boilies, větší pelety nebo kukuřice.
Balení o hmotnosti 30 g poskytuje dostatek nástrah pro delší rybařskou výpravu. Nástraha má ve srovnání s variantou Tornado Wafter masivnější konzistenci, což zajišťuje, že ve vodě nezměkne a její povrch nezíská rosolovitý charakter. Díky těmto vlastnostem je Tornado Pop Up XL ideální pro náročné vyčkávací a selektivní rybačky, kde je cílem ulovit větší jedince.