Hlavní obsah stránky

Gurmar DIAMizin

  • Gurmar DIAMizin
  • Gurmar DIAMizin
  • Gurmar DIAMizin
Gurmar DIAMizin

Doplněk stravy Gurmar DIAMizin vám pomůže udržet hladinu cukru v normě. Snižuje navíc chuť na sladké, což vede ke snížení tělesné hmotnosti.

Vybrat variantu (2)

Gurmar DIAMizin 150 cps.

2 varianty pro
Gurmar DIAMizin

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSimply You

Popis

Doplněk stravy Gurmar DIAMizin vám pomůže udržet hladinu cukru v normě. Snižuje navíc chuť na sladké, což vede ke snížení tělesné hmotnosti. Obsažené účinné látky pocházejí z tropické lijány Gymnema Sylvestre (Gurmar).

Klíčové vlastnosti
  • pro diabetiky
  • snižuje chuť na sladké
  • reguluje tělesnou hmotnost

Přípravek Gurmar DIAMizin nejen pro diabetiky

Pokud vám kolísá hladina cukru v krvi a přáli byste s tím skoncovat, Gurmar DIAMizin je pro vás správná volba. Nejenže pozitivně ovlivňuje metabolizmus glukózy, ale také snižuje chuť na sladké, což vede k redukci váhy a vás od vysněné postavy nebude dělit už nic. Svojí povahou je přípravek vhodný také pro diabetiky.

DIAMizin Gurmar
Gymnema Sylvestre - zabiják cukru

Rostlina Gymnema Sylvestre (Gurmar) pochází z oblasti Indie a pro své léčivé účinky je známá již přes 2000 let. Název Gurmar pochází ze složeniny Gur-mar a znamená "zabiják cukru". V listech jsou obsaženy gymnemové kyseliny, které příznivě ovlivňují hladinu cukru v krvi. Užívá se proto jako prevence a podpůrná léčba cukrovky a obezity. Lijána si našla místo i v ajurvédské medicíně při léčbě žaludku, jater, zácpy a dalších potíží.

Dávkování a způsob užití

Užívejte 1 kapsli 1-3× denně po jídle. Není doporučeno překračovat doporučené denní dávkování.

Složení

Kapsle obsahují 200 mg výtažku z rostliny Gymnema Sylvestre (25 % gymnemových kyselin). Obsažené pomocné látky jsou oxid křemičitý (stabilizátor), oxid titaničitý (barvivo) a želatina.

DIAMizin Gurmar zabiják cukru
Upozornění

Produkt by neměli užívat osoby mladší 20 let, ani těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí.

Jedná se o doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nemá léčivé účinky. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Čtěte pozorně informace na etiketě nebo v příbalovém letáku.

Parametry

Typ přípravkukapsle
Síla přípravku200 mg
Počet tablet150
Produktové číslo3753879

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Přípravky na hubnutí Simply You