Hlavní obsah stránky

Grease Dance PS3

  • hra pro PlayStation 3 Grease Dance PS3
hra pro PlayStation 3 Grease Dance PS3

Popis: Grease Dance Rozpusťte vlasy, stylově se nahoďte, namalujte se a vypouští svůj rock and roll vnitřek - staňte se královnou večírků! Vyberte si svého partnera, udělejte otočku a křičte, tancujte celé hodiny a užijte si spoustu zábavy v Dance mode. Grease představuje původní choreografie dvojic inspirované filmovými písničkami z Pomády nebo jinými Rock and Roll klasikami! Hra Vám poskytuje vzrušující zážitek z duetů v 20 písních z období od roku 1950.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobku505 Games

Popis

Popis: Grease Dance Rozpusťte vlasy, stylově se nahoďte, namalujte se a vypouští svůj rock and roll vnitřek - staňte se královnou večírků! Vyberte si svého partnera, udělejte otočku a křičte, tancujte celé hodiny a užijte si spoustu zábavy v Dance mode. Grease představuje původní choreografie dvojic inspirované filmovými písničkami z Pomády

Parametry

Žánrakční
Produktové číslo20542
Hodnocení PEGI12

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

Hry pro PlayStation 3 505 Games

Všechny hry pro PlayStation 3 505 Games