Hlavní obsah stránky

Google Chromecast 4 HD s Google TV GA03131-DE

Google Chromecast 4 udělá z klasické televize nebo monitoru výkonné multimediální centrum na přehrávání streamovacích aplikací, jako je například Netflix, HBO, Amazon, YouTube a další. Umožní hrát podporované hry z obchodu Google Play, prohlížet internet a mnoho dalšího.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuGoogle

Popis

Google Chromecast 4 udělá z klasické televize nebo monitoru výkonné multimediální centrum na přehrávání streamovacích aplikací, jako je například Netflix, HBO, Amazon, YouTube a další. Umožní hrát podporované hry z obchodu Google Play, prohlížet internet a mnoho dalšího. Google Chromecast 4 podporuje Full HD, HDR10, HDR10+, Wi-Fi a Bluetooth. Připojení probíhá přes HDMI k televizoru, USB-C napájení a koncovku do CZ a EU zásuvky. Dále nabízí integrovaný mikrofon pro hlasové ovládání s Google Assistant. Dálkový ovladač je včetně AAA baterií.

Parametry

Interní paměť8 GB
WiFiano
Google Assistantano
USBano
Čtečka paměťových karetne
Produktové čísloGA03131-DE

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Multimediální centra Google