Hlavní obsah stránky

Giorgio Armani Sì W EDP

  • Vzorek parfému Giorgio Armani Sì W EDP
  • Vzorek parfému Giorgio Armani Sì W EDP
Vzorek parfému Giorgio Armani Sì W EDP

Parfém Giorgio Armani Sì je květinová vůně pro romantické ženy. Spolu s vanilkou, s květinovými vůněmi a dřevitým základem probouzí moderní ženskost v každé z nás.

Vybrat variantu (11)

Giorgio Armani Sì W EDP Tester 1,5 ml

11 variant pro
Giorgio Armani Sì W EDP

Porovnání cen obchodů

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuGiorgio Armani

Popis

Parfém Giorgio Armani Sì je květinová vůně pro romantické ženy. Spolu s vanilkou, s květinovými vůněmi a dřevitým základem probouzí moderní ženskost v každé z nás. Elegantní romantická vůně Giorgio Armani Sì nesmí chybět žádné nezávislé a šarmantní ženě.

Klíčové vlastnosti
  • opravdová rozkoš pro milovnice italských parfémů
  • dává hold moderní ženskosti
  • neodolatelná směs šarmu, síly a nezávislosti duše

Parfémovaná voda Giorgio Armani Sì pro ženy

Luxusní dámská vůně Giorgio Armani Sì vzdává hold moderní ženskosti, přirozené kráse a pocitu svobody. Žena Giorgio Armani je za každé situace šarmantní, silná a nezávislá. Její charisma a elegance působí na okolí jako přitažlivý magnet. Vůně v sobě ukrývá něhu, emoce, smyslnost i bezstarostnost.

slavná vůně Giorgio Armani Sì
„Sì“ kráse, lásce a sladkému životu

Parfémovaná voda Giorgio Armani Sì je slavná rybízově-vanilková vůně s dřevitým základem, opravdová rozkoš pro milovnice italských parfémů. Roku 2013 ji sestavila parfémářka Christine Nagel. Elegantní a romantická vůně v růžovém flakonu s černým uzávěrem osloví sebevědomé ženy, které žijí svůj život naplno a na parfém se potřebují spolehnout. Vůně Sì nejlépe vynikne v chladnějším ročním období a při denním nošení.

Parfém Giorgio Armani Sì
Luxusní design flakónu

Vůně Sì, která je šik, smyslná a intenzivní, zahaluje chypré do nového hávu, setrvává na kůži a okouzluje smysly. Jeho střízlivě stavěný flakón přináší prostřednictvím svých elegantně zúžených kontur další inspiraci. Dva zlaté kroužky umístěné tam, kde se setkává báze uzávěru s flakonem, zpečeťují sílu ovládanou ženskostí.

Tváří vůně Giorgio Armani Sì se stala půvabná herečka Cate Blanchet, která na červeném koberci ráda předvádí i róby Giorgia Armaniho, s nímž ji pojí přátelský vztah.

Vůně Armani Sì
Krásná, sladká a proklatě ženská vůně

Parfém Giorgio Armani Sì je zpočátku intenzivní a nasládlý, načež se na vaší kůži rozleží do dlouhotrvajícího vanilkového nádechu s černým rybízem. Silnými složkami jsou i růže, frézie, pačuli, ambroxan a vzácná dřeva. Zvolíte-li parfém Sì, řeknete „Sì“ kráse, lásce a sladkému životu.

Neobyčejně sofistikovaná dámská vůně podtrhne všechny vaše přednosti. Čistota detailů a hra vzrušujících tónů působí až návykově. Buďte sama sebou a nebojte se vyjádřit své já s excelentní dámskou vůní Giorgio Armani Sì.

Složení vůně Giorgio Armani Sì

  • Hlava – černý rybíz
  • Srdce – růže, frézie
  • Základ – pačuli, ambroxan, vanilka, dřevitý základ

Parametry

Typ parfémuparfémová voda
Chyprové vůněano
Květinové vůněano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Vzorky parfémů Giorgio Armani