daviddundych74
7. června 2026
Hodnocení: 20%
Bedny jsou v dobrem stavu odesla mi prava bedna furt chrci a basak kdyz to zapnu na nejvic tak tam taky neco slysim v tom

| 5 | 7x | ||
| 4 | 2x | ||
| 3 | 0x | ||
| 2 | 0x | ||
| 1 | 3x |
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Bedny jsou v dobrem stavu odesla mi prava bedna furt chrci a basak kdyz to zapnu na nejvic tak tam taky neco slysim v tom
Sestava hraje nad očekávání,
hrají dobře
mohl by byýt větší výkon
Dobry zvuk.