Hlavní obsah stránky

Garmin Forerunner 245 Music

  • sporttester Garmin Forerunner 245 Music
sporttester Garmin Forerunner 245 Music

Garmin Forerunner 245 Optic jsou nejen běžecké GPS hodinky střední třídy s pokročilými sportovními funkcemi a vynikajícím poměrem výkon cena. Dvojice sportovních GPS hodinek Forerunner 245 a Forerunner 245 Music patří k velmi dobře funkčně vybaveným všestranným sportovním hodinkám střední třídy.

Vybrat variantu (3)

Garmin Forerunner 245 Music Optic Black

3 varianty pro
Garmin Forerunner 245 Music

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuGarmin

Popis

Garmin Forerunner 245 Optic jsou nejen běžecké GPS hodinky střední třídy s pokročilými sportovními funkcemi a vynikajícím poměrem výkon cena. Dvojice sportovních GPS hodinek Forerunner 245 a Forerunner 245 Music patří k velmi dobře funkčně vybaveným všestranným sportovním hodinkám střední třídy. Pokud bychom měli vyzdvihnout tři funkce těchto hodinek, budou to: nízká hmotnost (skvěle sedí i na menším zápěstí), dlouhá výdrž baterií (až 24 hodin záznamu s GPS) a všestranné sportovní využití (běh, kolo, plavání v bazénu a další sporty).

Parametry

Vodotěsnost50 m
Výškoměrne
Typ displeje sporttesteruOLED
Měření spálených kaloriíano
Senzor tepuano
Vibraceano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Sporttestery Garmin

Všechny sporttestery Garmin