Hlavní obsah stránky

Garmin Edge 830

Mapový GPS cyklopočítač Garmin Edge 830 vás vždy dovede do cíle díky velkému množství různých cest a cyklostezek. Tato pokročilá navigace navrhne optimální cestu, změří váš sportovní výkon a vy získáte přehled o své kondici.

Vybrat variantu (3)

Garmin Edge 830 Sensor Bundle

3 varianty pro
Garmin Edge 830

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuGarmin

Popis

Mapový GPS cyklopočítač Garmin Edge 830 vás vždy dovede do cíle díky velkému množství různých cest a cyklostezek. Tato pokročilá navigace navrhne optimální cestu, změří váš sportovní výkon a vy získáte přehled o své kondici.

Klíčové vlastnosti
  • funkce GPS
  • cyklomapy Evropy
  • 2,6“ dotykový displej
  • spárování s telefonem
  • měření výkonu

Kompaktní cyklopočítač Garmin Edge 830

S touto technologickou vychytávkou na kolo bude každá jízda zážitkem. Nejen, že pohodlně uvidíte vaši trasu a už se na cestách neztratíte, ale zároveň se dozvíte spoustu informací o vaší jízdě. Cyklopočítač je i osobním trenérem, který změří váš výkon a údaje dovede porovnávat s předchozími jízdami. Budete mít přehled o vaší efektivitě během sportování. Samozřejmostí je voděodolné provedení, abyste mohli cestovat za každého počasí. Veškeré údaje si přehledně zobrazíte na 2,6“ dotykovém displeji.

cyklopočítač Garmin Edge 830
Informace o tréninku

S tímto cyklopočítačem budete mít přehled o náročnosti tréninku. Můžete sledovat například hodnotu VO2 max, což je jeden z nejlepších ukazatelů aerobní vytrvalosti. Čím je číslo vyšší, tím víc jste v kondici. Dále můžete sledovat dobu regenerace, tréninkovou zátěž a další parametry, které vás informují o vaší fyzičce.

cyklopočítač Garmin Edge 830
Vaše efektivita

Chcete vědět, jak je vaše jízda na kole efektivní? Garmin Edge 830 vyhodnocuje efektivitu tréninku pomocí údajů z dříve absolvovaných cest. Pomocí předchozích jízd může vyhodnotit vaši současnou efektivitu, která vám poskytne informace o výkonnosti.

cyklopočítač Garmin Edge 830
Do každého prostředí

Cyklopočítač vás připraví na každé prostředí. Ať už stoupáte v horách nebo jezdíte v horku. Díky funkci, která počítá s aklimatizací, bude během vašeho tréninku bráno v potaz i prostředí, ve kterém jezdíte, aby údaje byly co nejpřesnější. Dokonce je myšleno i na takové detaily v rámci MTB horské cyklistiky, jako je zaznamenání počtu skoků a vyměření jejich délky.

cyklopočítač Garmin Edge 830
Rozložte své síly

Díky navigaci můžete sledovat vývoj stoupání a lépe na něj reagovat. Lépe si rozložíte své síly a uvidíte, jaké stoupání vás na trase ještě čeká. Garmin Edge 830 vyhodnotí obtížnost jízdy a změří její plynulost. Vy uvidíte skóre, které můžete při další vyjížďce překonat.

cyklopočítač Garmin Edge 830
Cyklistické mapy

S předinstalovanou mapou se již nikdy neztratíte. Její pokrytí zahrnuje různá data o cyklostezkách i pro horská kola. Vaši naplánovanou trasu můžete do navigace importovat pomocí aplikace Trailforks. Mapy jsou velmi podrobné a vy budete upozorněni na každou odbočku. Díky této navigaci se na cestách neztratíte.

cyklopočítač Garmin Edge 830
Výpočet trasy

Oproti předchozím modelům, Garmin Edge 830 vypočítá optimální trasu ještě rychleji a vy tak strávíte méně času čekáním. Cyklopočítač najde tu nejlepší možnou trasu s velkým výběrem cest a stezek. Novou jízdu si pohodlně navolíte na přehledném dotykovém displeji.

Notifikace z telefonu

Garmin Edge 830 můžete spárovat s vaším telefonem a přijímat tak notifikace týkající se SMS, hovorů, e-mailů a dalších možných upozornění. Během cesty vám už nic neunikne.

Parametry

Typ GPS navigacena kolo
Výdrž baterie40 hodin
Mapové podklady ČRne
Úhlopříčka displeje2,6"
Doživotní aktualizace mapne
Mapové podklady celé Evropyano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

GPS navigace Garmin

Všechny GPS navigace Garmin