Hlavní obsah stránky

G21 California BBQ Premium line

Užijte si venkovní grilování se zahradním plynovým grilem G21 California BBQ, který disponuje smaltovaným litinovým roštem s rozměry 62 × 44 cm a navíc je pojízdný, takže se dá snadno přesouvat. Kovový profil pod hořáky zajistí, že nebude docházet k odkapávání tuku mezi plameny a také napomáhá rovnoměrnému ohřívání mřížky.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuG21

Popis

Užijte si venkovní grilování se zahradním plynovým grilem G21 California BBQ, který disponuje smaltovaným litinovým roštem s rozměry 62 × 44 cm a navíc je pojízdný, takže se dá snadno přesouvat. Kovový profil pod hořáky zajistí, že nebude docházet k odkapávání tuku mezi plameny a také napomáhá rovnoměrnému ohřívání mřížky.

Klíčové vlastnosti
  • plynový zahradní gril
  • litinový rošt se smaltovanými částmi
  • 4 nezávislé hořáky
  • odkapávací nádoba
  • regulace teploty

Pojízdný zahradní gril G21 California BBQ

Česká značka G21 je zárukou kvality. S plynovým grilem California BBQ připravíte chutné pokrmy pro celou rodinu snadno a rychle díky čtyřem nezávislým hořákům a elektrickému zapalování. Maso bude mít navíc vždy tu správnou teplotu, jelikož má gril k dispozici zabudovaný teploměr s možností regulace teploty.

G21 California BBQ
Ideální gril pro letní radovánky

Léto je tím nejlepším obdobím pro venkovní grilování s rodinou a přáteli. Plynový gril California BBQ vám zajistí lahodné grilované maso, ryby i zeleninu za pomoci jednoho bočního a třech hlavních hořáků s elektrickým zapalováním a plynovou regulací. Každý z nich dosahuje maximálního výkonu 3,15 kW. Rošt je částečně litinový a částečně smaltovaný a celý gril je vyroben z kvalitního nerezu.

G21 California BBQ
Flame Tamer pro rovnoměrné grilování

Gril disponuje systémem Flame Tamer, který zahrnuje kovový profil, umístěný pod hořáky. Ten zabraňuje odkapávání tuku mezi plameny tím, že ho nechá stéct do odkapávací misky ve spodní části. Nedochází tak ke vzplanutí, takže si s grilováním hravě poradí každý. Miska se dá jednoduše vyjmout a vyčistit. Kovový profil zároveň zajišťuje, aby docházelo k rovnoměrnému ohřívání mřížky a pokrmy tak byly ideálně propečené. Můžete také snadno kontrolovat a regulovat teplotu pomocí integrovaného teploměru, umístěného na přední části sklápěcího poklopu.

Praktické detaily

Plynový gril California BBQ je vybaven dvěma většími a dvěma menšími kolečky, takže se dá snadno přenášet. Jistě oceníte i to, že není potřeba uklízet popel a další zbytky po dřevěném uhlí. Gril je také vybaven odklápěcím krytem a odkládacími poličkami a nádobkou, které slouží k odkládání masa připraveného ke grilování. Ke grilu je navíc možné dokoupit příslušenství, jako třeba litinový plát pro přípravu grilovaného sýru či vajec, nebo obal na celý gril.

Parametry

Konstrukce grilubarbecue
Materiál grilunerez
Příkon3,15 kW
Druh palivaplyn
Výkon12,6 kW
Délka grilovacího prostoru44 cm

Články k tématu

Domácnost a zahradaElektrické vs. plynové grily: Jakou variantu zvolit?

Grilovací sezóna pomalu, ale jistě začíná. Plánujete do ní vstoupit s novým grilem? Pokud nemáte rádi dlouhé roztápění, přikládání a chcete grilovat zdravěji, pak budete nejspíš volit mezi…

Srovnání produktůNejlepší plynové grily pro rok 2023

Pohodlná obsluha, rychlé nahřátí a levné palivo – to jsou jedny z hlavních důvodů, proč plynové grily získávají na popularitě. Jaké výhody a nevýhody se jich týkají a na jaké parametry se při výběru…

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Zahradní grily G21