Hlavní obsah stránky

Fujifilm X-T5

  • kompakt s výměnným objektivem Fujifilm X-T5
kompakt s výměnným objektivem Fujifilm X-T5

Fujifilm X-T5 nabízí maximální kvalitu obrazu a je vybaven 40Mpx snímačem X-Trans 5 HR CMOS se zadním osvitem v kompaktním, lehkém těle, které maximalizuje funkčnost a přenosnost. Použití vylepšeného algoritmu zpracování obrazu přináší pokročilé rozlišení obrazu bez snížení poměru šumu a signálu, čímž je dosaženo vynikající kvality obrazu.

Vybrat variantu (2)

Fujifilm X-T5 tělo, stříbrný

2 varianty pro
Fujifilm X-T5

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuFujifilm

Popis

Fujifilm X-T5 nabízí maximální kvalitu obrazu a je vybaven 40Mpx snímačem X-Trans 5 HR CMOS se zadním osvitem v kompaktním, lehkém těle, které maximalizuje funkčnost a přenosnost. Použití vylepšeného algoritmu zpracování obrazu přináší pokročilé rozlišení obrazu bez snížení poměru šumu a signálu, čímž je dosaženo vynikající kvality obrazu. Snímač X-Trans CMOS 5 HR dokáže díky vylepšené struktuře pixelů efektivněji zachytit více světla.

Parametry

Rozlišení snímače40,2 MPx
Velikost snímačeAPS-C
Velikost displeje3"
Typ snímacího senzoruCMOS
Citlivost ISO12 800
Napájeníbaterie

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

Kompakty s výměnným objektivem Fujifilm