Hlavní obsah stránky

Fortnite: The Last Laugh Bundle PS4

  • hra pro PlayStation 4 Fortnite: The Last Laugh Bundle PS4
  • hra pro PlayStation 4 Fortnite: The Last Laugh Bundle PS4
hra pro PlayStation 4 Fortnite: The Last Laugh Bundle PS4

Fortnite Battle Royal je online free-to-play hra od studia Epic Games, kde úkolem každého hráče je co nejdéle přežít ve skupině 100 hráčů, kteří stojí proti sobě na jedné mapě. Postavte si úkryt, bojujte na život a na smrt se svými oponenty a přežijte až do konce  Hra Fortnite je zasazena v otevřeném světě, kde ve dne budete společně s ostatními hráči vylepšovat svou základnu, abyste ji pak v noci ubránili před hordami nepřátel.

Porovnání cen obchodů

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuWarner Bros

Popis

Fortnite Battle Royal je online free-to-play hra od studia Epic Games, kde úkolem každého hráče je co nejdéle přežít ve skupině 100 hráčů, kteří stojí proti sobě na jedné mapě. Postavte si úkryt, bojujte na život a na smrt se svými oponenty a přežijte až do konce  Hra Fortnite je zasazena v otevřeném světě, kde ve dne budete společně s ostatními hráči vylepšovat svou základnu, abyste ji pak v noci ubránili před hordami nepřátel. Vaši nepřátelé budou nejrůznější zombie a bojovat s nimi budete za pomoci nejrůznějších zbraní a pastí.

Fortnite: The Last Laugh Bundle bude obsahovat herní měnu V-Bucks a 11 herních předmětů: 1 000 V-bucks Tři outfity: The Joker, Poison Ivy, Midas Rex Tři batohy: Laugh Riot (reactive), Back Bloom, Midas Crest Čtyři krumpáče: Bad Joke, The Joker's Revenge, Ivy Axe, Kingmaker Pick a Card Contrail

Hra je kompatibilní s konzolí PlayStation 5. Užijte si dokonale plynulý obraz plný detailů ve vysokém rozlišení a posuňte herní zážitek na novou úroveň.

Parametry

Žánrakční
Druh licencekrabicová
Podpora 4Kano
Česká lokalizacebez české lokalizace
Věk od12 roků
Hodnocení PEGI12

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Hry pro PlayStation 4 Warner Bros

Všechny hry pro PlayStation 4 Warner Bros