Hlavní obsah stránky

FIXED ochranné sklo pro Apple iPhone 12/12 Pro

  • fólie pro mobilní telefon FIXED ochranné sklo pro Apple iPhone 12/12 Pro
fólie pro mobilní telefon FIXED ochranné sklo pro Apple iPhone 12/12 Pro

FIXED ochranné sklo pro Apple iPhone 12/12 Pro s lepením po celé ploše zajistí ochranu displeje vašeho mobilního telefonu. Zabráníte tak případnému poškození v podobě prasklého nebo poškrabaného displeje.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuFIXED

Popis

FIXED ochranné sklo pro Apple iPhone 12/12 Pro s lepením po celé ploše zajistí ochranu displeje vašeho mobilního telefonu. Zabráníte tak případnému poškození v podobě prasklého nebo poškrabaného displeje. Sklo díky 2,5D designu kryje celou plochu displeje až k okrajům. Výhodou oproti běžným 2,5D sklům je lepení po celé ploše displeje telefonu, sklo tak lépe přilne k displeji a perfektně drží a netvoří se mapy. Navíc má i lepší citlivost dotyku. V balení najdete vše potřebné pro snadnou instalaci.

Parametry

Tvrzené skloano
Produktové čísloFIXGFA-558-BK
Výrobce telefonuApple

Články k tématu

TechnologieJak vybrat tvrzené sklo pro smartphone

Poškrábaný nebo dokonce rozbitý displej smartphonu – problém, se kterým se již setkala většina z nás. Obě tyto hrozby lze však naštěstí velmi jednoduše eliminovat použitím vhodného tvrzeného skla.…

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Ochranné fólie a skla pro mobilní telefony FIXED

Všechny ochranné fólie a skla pro mobilní telefony FIXED