Hodnocení: 20%
Těžko hledat
pořád se i při menší zátěži vypíná, protéká olej skrz rukojeť, spatně se drží, budu reklamovat
Od značky Fildmann jsem objednal 3 věci a byla to chyba. Kvalita i práci s nimi je špatná.

| 5 | 45x | ||
| 4 | 15x | ||
| 3 | 1x | ||
| 2 | 1x | ||
| 1 | 7x |
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Fieldmann FZP 70105-0 je podle recenzí lehká a výkonná pila vhodná pro běžné zahradní práce. Většina uživatelů oceňuje její ergonomii a automatické mazání řetězu, ale objevují se i stížnosti na nefunkční kusy a únik oleje. Pro většinu uživatelů je však spolehlivým pomocníkem.
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Těžko hledat
pořád se i při menší zátěži vypíná, protéká olej skrz rukojeť, spatně se drží, budu reklamovat
Od značky Fildmann jsem objednal 3 věci a byla to chyba. Kvalita i práci s nimi je špatná.
Pila vůbec nefungovala. Vrátila jsem jí.
Docela slušný výkon, uvidíme co vydrží a jak na tom bude za nějaký čas baterka.
Čas ukáže kvalitu a případné zápory.
Vyzkoušeno zatím jednou, na menší větve dostačující. Jsem nadšená, řeže dobře.
Práci s ní zvládne lehce i žena
účinná, ergonomická, vyvážená
Na prořezávání větších větví (co nezvládnou nůžky) na zahradě je vážně výborná a účinná!
snadna manipulace
Automatické mazání řetězu.
Používám chvilku, ale zatím žádný problém.
Je to dobrý pomocník.
Malá, šikovná pilka s překvapivým výkonem. Řezy jsou pěkně ostré.
Super manipulace děkuji
Řeže pěkně, je malá a šikovná. Tato varianta má mazání řetězu, to je dobré!
Je to jednoruční stroj, dost nebezpečný pro druhou ruku!
Nutná obezřetnost.
Snižuje výkon a otáčky na volnoběh , elektronika
Ergonomie a ovládání,po přetížení dlouho trvá, než znovu naběhne
Cena odpovídá kvalitě
Vypadá hezky.
Čtyři pokusy o zakoupení a ani jeden nefunkční.
Děs !!!
Má automatické mazaní
Nefungovala
Výrobky této značky bych už nekupovala v internetovém obchodě.
Složitá reklamace a na vlastní náklady.
Bylo mi sděleno že s jejich baterií funguje. Mám 4 baterie a našla ani s jednou .
Takže mám pilu a 4baterie s nabíječkou a nefunguje nic.
Vyrobeno v Číně.
Kdepak je asi problém. Napsali mi, že jsem asi mohla nasadit baterií špatně. No nevím, že by i dalších 5 lidí co to zkoušelo?!
řeže pěkně, ale nemám srovnání
zpčátku pila nešla spustit - řešeno jako reklamace - údajně způsobeno nevhodným typem akumulátorů z dané serie - vyměněny a funguje.
! nesmyslně umístěná pojistka spuštění pily !
Jsem velmi spokojený. Je lepší přikoupit silnější baterii.
Pila řeže skvěle.
Zatím spokojenost.
Zatím jsme nevyzkoušeli, ale soused má a chválí
75 letá tchýně je spokojená
Rychlost otáček a mazání řetězu.
Dvě rychlosti, indilátor rychlostí, způsob přepínání.