Hlavní obsah stránky

Fenomén Mercedes–Benz & Čechy, Morava a Slezsko - Ladislav Samohýl, Zdeněk Vacek

  • kniha Fenomén Mercedes–Benz & Čechy, Morava a Slezsko - Ladislav Samohýl, Zdeněk Vacek
kniha Fenomén Mercedes–Benz & Čechy, Morava a Slezsko - Ladislav Samohýl, Zdeněk Vacek

Kromě výstižně a čtivě podané historie světoznámé značky Mercedes-Benz, zasazené do širšího kulturního, ekonomického a technologického kontextu, přináší publikace atraktivně zpracované životopisy sedmi klíčových osobností s kořeny v českém prostředí, které významně posouvaly vývoj stuttgartské ikony a spolu s ní i světového automobilismu. Samostatná kapitola je věnována nejstaršímu značkovému klubu na evropském kontinentu, založenému v Československu již v roce 1963.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuNakladatelství GRADA

Popis

Kromě výstižně a čtivě podané historie světoznámé značky Mercedes-Benz, zasazené do širšího kulturního, ekonomického a technologického kontextu, přináší publikace atraktivně zpracované životopisy sedmi klíčových osobností s kořeny v českém prostředí, které významně posouvaly vývoj stuttgartské ikony a spolu s ní i světového automobilismu. Samostatná kapitola je věnována nejstaršímu značkovému klubu na evropském kontinentu, založenému v Československu

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2015
Produktové číslo978-80-247-5536-6
Počet stran352
Vazbapevná / vázaná

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Technika Nakladatelství GRADA

Všechny technika Nakladatelství GRADA