Hlavní obsah stránky

FABER 741 PB X A50

Digestoř FABER 741 PB X A50

Podvěsný odsavač par Faber 741 PB X A50 určený k zabudování pod skříňku v nerezovém provedení je vybaven 2x LED diody o 4000 K (denní bílá) a kovovými kazetovými filtry. Roční spotřeba elektrické energie činí 67 kWh, což řadí tento odsavač par do energetické třídy D.

Vybrat variantu (2)

FABER 741 PB X A50 nerezová

2 varianty pro
FABER 741 PB X A50

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuFABER

Popis

Podvěsný odsavač par Faber 741 PB X A50 určený k zabudování pod skříňku v nerezovém provedení je vybaven 2x LED diody o 4000 K (denní bílá) a kovovými kazetovými filtry. Roční spotřeba elektrické energie činí 67 kWh, což řadí tento odsavač par do energetické třídy D. Maximální výkon odtahu dosahuje 295 m3 za hodinu. Ovládání je tlačítkové, skleněné výklopné čelo zvětšuje sací plochu digestoře. Odtahové potrubí lze napojit jak z horní části digestoře, tak zezadu. Kovové kazetové filtry lze mýt v myčce na nádobí.

Parametry

Konstrukce odsavačepodvěsné
Hlučnost69 dB
Recirkulaceano
Výkon odsávání295 m³/hod
OsvětleníLED diody
Odtah do komínaano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Digestoře FABER

Všechny digestoře FABER