Hlavní obsah stránky

F1 23 PS4

Hra pro PlayStation 4 F1 23 PS4

Rozjeďte to znovu v EA Sports F1 23, oficiální videohře mistrovství světa FIA Formule 1 2023! Nová kapitola ve vzrušujícím příběhovém režimu Braking Point přináší vysokorychlostní drama a soupeření. Závoďte na nových okruzích v Las Vegas a Kataru a získejte odměny a vylepšení ve světě F1.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuElectronic Arts

Popis

Rozjeďte to znovu v EA Sports F1 23, oficiální videohře mistrovství světa FIA Formule 1 2023! Nová kapitola ve vzrušujícím příběhovém režimu Braking Point přináší vysokorychlostní drama a soupeření. Závoďte na nových okruzích v Las Vegas a Kataru a získejte odměny a vylepšení ve světě F1. Do závodů navíc promluví další prvek, kterým jsou červené vlajky. Při červené vlajce se zastaví závod, například při velké havárii nebo nebezpečných povětrnostních podmínkách, a monoposty se vrátí do boxů.

Jezděte ve vozech roku 2023 s oficiální sestavou F1 s 20 oblíbenými závodníky a 10 týmy. Vytvořte si svůj tým snů a závoďte o vítězství v režimu My Team Career Mode, soutěžte na rozdělené obrazovce nebo v rozšířeném multiplatformním multiplayeru.

Novou možností při nastavení závodu bude délka 35 %. Ta má představovat dokonalou rovnováhu mezi krátkými a dlouhými variantami závodu, přičemž se stále dodržuje pravidlo povinných zastávek v boxech.

Příběh se zaměřuje na Konnersport Butler F1 Racing Team – nový fiktivní tým na startovním postu – a zahrnuje sezóny F1 2022 a 2023. Vycházející mladá hvězda Aiden Jackson je v rozporu se svým odvážným a arogantním spoluhráčem, veteránem, Devonem Butlerem. Když je jejich budoucnost ohrožena osobní záležitostí, Devonova sestra a nedávná šampionka F2 Callie Mayer vstupuje do hry.

Hra je kompatibilní s konzolí PlayStation 5. Užijte si dokonale plynulý obraz plný detailů ve vysokém rozlišení a posuňte herní zážitek na novou úroveň.

Parametry

Žánrzávodní
Druh licencekrabicová
Hodnocení PEGI3
Česká lokalizacebez české lokalizace
Věk od3 roky
Kompatibilita s PlayStation 5ano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Hry pro PlayStation 4 Electronic Arts

Všechny hry pro PlayStation 4 Electronic Arts