Hlavní obsah stránky

F1 22 Xbox Series X

  • F1 22 Xbox Series X
F1 22 Xbox Series X

Vstupte do nové éry Formule 1 ve hře F1 22, oficiální videohře mistrovství světa FIA Formule 1 2022. Připravte se na novou sezónu, ve které se můžete těšit na přepracovaná auta a pravidla.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuCodemasters

Popis

Vstupte do nové éry Formule 1 ve hře F1 22, oficiální videohře mistrovství světa FIA Formule 1 2022. Připravte se na novou sezónu, ve které se můžete těšit na přepracovaná auta a pravidla. Vyzkoušejte své dovednosti na novém mezinárodním autodromu v Miami a ochutnejte lesk a kouzlo Formule 1 ve F1 Life.

My team a režim kariéry se v F1 22 vrací s novými funkcemi, spolu s rozdělenou obrazovkou pro dva hráče, F2 a online multiplayerem. V režimu F1 Life si můžete odemknout a předvést superauta, oblečení, doplňky a další skvělé vychytávky. Převezměte kontrolu nad svým virtuálním zážitkem F1 s pohlcujícími možnostmi jako jsou zastávky v boxech, formační kola a spoustu dalšího.

Vychutnejte si hru na maximum díky konzoli Xbox Series X. Užijte si dokonale plynulý obraz plný detailů ve vysokém rozlišení a posuňte herní zážitek na novou úroveň. Zábava může začít.

Parametry

Žánrzávodní
Druh licencekrabicová
Podpora 4Kano
Česká lokalizacebez české lokalizace
Věk od3 roků
ESRB ratingE

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky