Set top box Recenze Evolveo Gamma T2 Dual

Recenze Evolveo Gamma T2 Dual

Evolveo Gamma T2 je multimediální duální HD DVB-T2 rekordér nové generace s podporou H.265/HEVC. Tento multimediální přijímač vám umožní přehrávat nebo i nahrávat z USB flash disku nebo externího pevného disku většinu multimediálních souborů, takže si můžete vychutnat váš oblíbený pořad kdykoliv se vám bude chtít. Navíc při nahrávání jednoho kanálu můžete v klidu sledovat jakýkoliv jiný! Klíčové vlastnosti - 4místný LED displej a kovové tělo - dvojitý tuner DVB-T2 - možnost sledovat jeden kanál a nahrávat jakýkoliv jiný Set top boxy Evolveo Gamma T2 Dual Přijímač disponuje řadou praktických funkcí. Využít můžete například možnost nahrávání pořadů na USB flash disk či na externí disk a přitom se můžete v klidu dívat na úplně jiný kanál.

Registrovaný uživatel13. června 2020

Nefunguje možnost sledovat jeden kanál a zároveň nahrávat jiný - klamání spotřebitele!!! Ovládání je natolik absurdně nelogické a nepochopitelné, že každé použití způsobuje infarktové stavy a zkracuje život V menu jsou nesmyslné názvy, chyby v češtině Nepodporuje filesystém NTFS ani exFAT, nelze tedy použít větší flash disk než 32 GB Otřesná kvalita a nespolehlivost, náhodně zamrzává (přestává reagovat, dokud se neodpojí napájecí kabel) Tlačítka ovladače jsou titěrně malá

Absolutně nejhorší výrobek, co jsem za posledních 10 let koupil!

Registrovaný uživatel10. září 2019

Jednoduchá instalace.

Nevýrazné EPG

Registrovaný uživatel28. ledna 2020

Velmi spokojena Sladit lze snadno a rychle stačí pouze propojit a instalace je v mžiku hotova

AAA klasa

Registrovaný uživatel24. srpna 2021

Kompatibilní s českým prostředím, jednoduché nastavení a ovládání

někomu náročnému mohou chybět další funkce

Za ty prachy dobrý

36hrubyk2. října 2023

Chtěl jsem produkt s duálním tunerem. Předchozí Evolveo dual mi pracoval velmi dobře několik let.

Tento produkt byl nespolehlivý a úplně jsem ho přestal užívat.

Jak původní Evolveo byl vynikající, současný mě naprosto zklamal a používám ho jenom jako hodiny.

Registrovaný uživatel19. dubna 2023

Již předchozí letité zkušenosti se stejným typem Modem vyhovuje mým požadovaným .parametrům Příznivá cena !

Výrobek doporučuji

Registrovaný uživatel5. března 2023

používán denně

při přehrávání nahraného pořadu nelze pokračovat od poslední pozice

jinak dobrý

Registrovaný uživatel2. března 2023

Nejde naladit program jak by chtěl

Registrovaný uživatel17. února 2023

Dva tunery, tedy možnost nahrávat dva programy současně a další sledovat, Ovšem všechny tyto možnosti měly již před deseti roky analogové satelitní set top boxy, Humax i Panasonic., navíc byl vybaveny zabudovaným pevným diskem. Před několika lety jsem měl box Evolveo Anromeda,který mi naprosto vyhovoval. Škoda té změny kódování.

Krokem zpátky u Evo.Gamma je pouze 8 míst v časovači,jako měla videa z 90tých let. I Humax před lety měl míst 30 až 50. Tesla DVB-T2 Dual, která je prakticky totožná s Evolveo Gamma, má 30 míst v časovači. V průběhu 3 let jsem měl dva boxy Tesla Dual, avšak nejedná se o kvalitní výrobky, takže jsem je byl nucen vrátit prodejci. Box má tunery o nižší citlivosti, potřebuje silnější signál než TV přijímač. TV naladím v Praze na dvoulinku délky 3 metry,avšak box potřebuje venkovní anténu.

Prozatím mám s Evolveo Gamma krátkou zkušenost. Pokud bude set top box fungovat jako dříve Andromeda,budu spokojen. Ovšem chtělo by to úpravu firmware, pro zvýšení počtu míst v timeru.

Registrovaný uživatel12. ledna 2023

Jako možná jediný na současném trhu je dvoutunerový (umí nahrávat jiný pořad, než který je právě sledován). Ostatní S.T.Boxy jsou schopny nahrávat to, co člověk sleduje (nechápu).

Před cca 3 lety jsme si už stejný (Evolveo Gamma) zakoupili právě z důvodu nahrávání, protože viderekordér, který byl dokonalý, nám po zavedení debiloviny jménem DVBT2 byl k ničemu. Jenže ten nám přesně po dvou letech začal zlobit (nezapínal se čím dál častěji, až to jednou neudělal ani po několika hodinách snahy ho zapnout, vůbec). Tak jsme si na Evolveo.cz zakoupili nový. Jenže jsme s údivem zjistili, že jakmile se začne nahrávat předem naprogramovaný pořad, automaticky se na něj TV přepne. Pak se přes seznam kanálů musíme vrátit k tomu původně sledovanému - jednak je to ztráta času sledování a hlavně otrava. Tak tohle nás teda šokovalo a hlavně zklamalo, mysleli jsme si, že po několika letech bude nahrávání lepší, ale není. Ten starší tohle nedělal, jen oznámil událost a bylo. Tak fakt nechápeme, kdo tohle vymyslel.

Dál nás zklamalo i to, že původní a pokud jde o nahrávání (nepřepínání se do nahrávaného pořadu), nám nechtějí ve zdejší opravně vzít s tím, že by údajně závadu, proč set.top.box nenaskočí, nenašli.

Registrovaný uživatel8. ledna 2023

Vše funguje bezvadně

Malá rozlišitelnost údajú z Evolvea na obrazovce

Registrovaný uživatel8. ledna 2023

Oproti původnímu set top boxu Maxoo lze naladit o 40 % méně programů, navíc ve špatné kvalitě. Set top box jsem tedy vrátil.

Registrovaný uživatel3. ledna 2023

Možné nahrávat dva kanály a třetí sledovat.. Poté přehrání bez reklam které se rychle přejedou nemá chybu.

Žádné .

Po všech stránkách vynikající.

Registrovaný uživatel1. ledna 2023

Dájí se natáčet na záznam dva tv.kanáli a koukat se zároveň na další tv. kanál .

Je možné načasovat jen osm tv. programů a to je málo.Uvítala bych , aby se na setoboxu dalo načasovat až na třicet dní dopředu .Měla jsem kdysi podobný setobox ale ten se my rozbil . Se stejnými hodnotami jako je tento setobox s osmy nadčasovými programi .

Jde dobře, ale o dovolené bych si chtěla pořídit setobox z možností naprogramování až třiceti tv. programů .

Registrovaný uživatel10. prosince 2022

Dobrý obraz. Dvojitý tuner. Možnost pořad nahrávat a i jiný kanál sledovat i z jiného multiplexu. Timeshift - sledování nahrávky od začátku. Pro můj monitor bych uvítal poměr stran 1:10, ale pro DVB-T2 to není standard.

Marek Šťastný18. listopadu 2022

Když pominu jiný název, tak je úplně stejný jako "Tesla Duplex T2", který se už neprodává. A teď - zkušenosti: Díky dvoutunerovému provedení je možné současně nahrávat dva pořady a jiný sledovat. Návod je pro méně zkušeného uživatele příliš jednoduchý. Mezi dvěma nahrávanými pořady za sebou musí být minutová mezera (pauza), není možno záznamy jednoduše navázat. Chcete-li nahrát dva pořady za sebou raději naprogramujte jako jednu nahrávku a upravte dobu nahrávání plus nějaká rezerva. Narozdíl od valné většiny set-top boxů umožňuje sledování jakékoliv uložené nahrávky i v případě, kdy se právě něco jiného nahrává - přístroj musí být zapnut na kanálu, který se právě nahrává a pak stačí dvakrát stisknout info a dostanete se do uložených nahrávek, ze kterých si můžete vybrat...

Pouze 8 pozic pro nahrávky, ale i to lze změnit: Postačí aktualizovat firmware aktualizačním souborem určeným pro "Tesla Duplex T2" a rázem získáte 30 pozic pro naprogramování záznamů. Také to svědčí o tom, že je i softwarově stejný jako zmíněný přístroj. Ovládání je místy nelogické, ale dá se na to zvyknout. Pokud začne nahrávat, ale ještě běží předchozí pořad, bude název nahrávky podle tohoto aktuálního pořadu...

Přes všechny nedostatky je to asi jediný levný set-top-box, který umí současně nahrávat 2 pořady. Po uvedeném "vylepšení" pak bez problémů naprogramujete nahrávky na celý týden dopředu a proto nemohu jinak: Jednoznačně doporučuji.

Registrovaný uživatel27. září 2022

na doporučení, má jinou grafiku než dřívější, denně

grafika, z minulých 4 produktů, jsou již 2 po smrti

snad vydrží déle

Registrovaný uživatel24. září 2022

Dual tuner

Při nahrání dvou programů současně se obraz při přehrávání zasekává.

Registrovaný uživatel8. září 2022

jednoduché připojení ,čistý obraz