Hlavní obsah stránky

Evolution Group 922003.1 bílý

  • náhrdelník Evolution Group 922003.1 bílý
náhrdelník Evolution Group 922003.1 bílý

S náhrdelníkem z pravých sladkovodních kultivovaných říčních perel budete ve společnosti okouzlující! Jedinečný perlový náhrdelník 922003.1 doplněný o zlaté 14karátové zapínání bude ve Vašem dekoltu nepřehlédnutelný. Náhrdelník je navlečen z pravých říčních perel vysoké kvality AA a je zajištěn uzlíkovou vazbou, která zabraňuje posouvání a poškození perel třením o sebe a rovněž chrání perly před rozsypáním, pokud se náhrdelník náhodou přetrhne.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuEvolution Group

Popis

S náhrdelníkem z pravých sladkovodních kultivovaných říčních perel budete ve společnosti okouzlující! Jedinečný perlový náhrdelník 922003.1 doplněný o zlaté 14karátové zapínání bude ve Vašem dekoltu nepřehlédnutelný. Náhrdelník je navlečen z pravých říčních perel vysoké kvality AA a je zajištěn uzlíkovou vazbou, která zabraňuje posouvání a poškození perel třením o sebe a rovněž chrání perly před rozsypáním, pokud se náhrdelník náhodou přetrhne. Zapínání ve tvaru karabinky je vyrobeno ze zlata ryzosti 585/1000.

Parametry

Určenídámské
Druh kameneperla
Bižuteriene
Materiál šperkužluté zlato
Délka450 mm
Barvabílá

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Náhrdelníky Evolution Group

Všechny náhrdelníky Evolution Group