Hlavní obsah stránky

Evolution Group 22037.1

Náhrdelník Evolution Group 22037.1

Jedinečný náhrdelník se zapínáním na stříbrnou karabinku bude ve vašem dekoltu nepřehlédnutelný. Je navlečen z pravých říčních perel kvality B a je zajištěn uzlíkovou vazbou, která zabraňuje posouvání a poškození perel třením o sebe a rovněž je chrání před rozsypáním, pokud se náhrdelník náhodou přetrhne.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuEvolution Group

Popis

Jedinečný náhrdelník se zapínáním na stříbrnou karabinku bude ve vašem dekoltu nepřehlédnutelný. Je navlečen z pravých říčních perel kvality B a je zajištěn uzlíkovou vazbou, která zabraňuje posouvání a poškození perel třením o sebe a rovněž je chrání před rozsypáním, pokud se náhrdelník náhodou přetrhne. Zapínání ve tvaru karabinky je vyrobeno ze stříbra 925/1000. O pravosti říčních perel vás přesvědčí certifikát pravosti, který je ke šperku přiložen. Šperk je dodáván v originální krabičce spolu s dárkovou taštičkou.

Parametry

Určenídámské
Druh kameneperla
Barvabílá
Produktové číslo22037.1
Materiál šperkustříbro
Délka430 mm
Barva kamenebílá

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Náhrdelníky Evolution Group

Všechny náhrdelníky Evolution Group