Hlavní obsah stránky

Eukanuba Senior Medium Breed Chicken

  • Eukanuba Senior Medium Breed Chicken
Eukanuba Senior Medium Breed Chicken

100% kompletní a vyvážené krmivo pro psí seniory středně velkých plemen nad 10 let. Na míru upravená receptura obsahuje směs vlákniny, prebiotika FOS a řepné dužiny pro podporu zdravého zažívání, vápník pro zdravé kosti, glukosamin a chondroitin pro zdravé klouby, přirozený zdroj mastných kyselin omega-6 a omega-3 pro zdravou kůži a srst, L-karnitin, který pomáhá s udržením ideální váhy a antioxidanty, vitamín E a C pro podporu imunitního systému.

Vybrat variantu (1)

Eukanuba Senior Medium Breed Chicken 15 kg

1 varianta pro
Eukanuba Senior Medium Breed Chicken

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuEukanuba

Popis

100% kompletní a vyvážené krmivo pro psí seniory středně velkých plemen nad 10 let. Na míru upravená receptura obsahuje směs vlákniny, prebiotika FOS a řepné dužiny pro podporu zdravého zažívání, vápník pro zdravé kosti, glukosamin a chondroitin pro zdravé klouby, přirozený zdroj mastných kyselin omega-6 a omega-3 pro zdravou kůži a srst, L-karnitin, který pomáhá s udržením ideální váhy a antioxidanty, vitamín E a C pro podporu imunitního systému. Unikátní granule ve tvaru šestiúhelníku s přídavkem Denta Defense také pomáhají s udržováním čistých a zdravých zubů.

Parametry

Typ krmivagranule
Velikost plemenastřední plemena
Bezobilná recepturane
Velikost balení15 kg
Věk psasenior
Hypoalergenníne

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Krmivo pro psy Eukanuba

Všechny krmivo pro psy Eukanuba