Hlavní obsah stránky

ETA Sorento Plus 5151 90000

  • Toustovač ETA Sorento Plus 5151 90000
  • Toustovač ETA Sorento Plus 5151 90000
  • Toustovač ETA Sorento Plus 5151 90000
Toustovač ETA Sorento Plus 5151 90000

Inovovaný sendvičovač ETA Sorento Plus se stane oblíbeným spotřebičem všech členů rodiny – díky jeho všestrannosti, kterou mu propůjčuje šest druhů výměnných desek, na něj budou stát frontu mlsouni v každém věku. Ti nejmenší si oblíbí zejména lívance a roztomilé dětské koláčky, odrostlejší strávníky pak zaujmou grilovací desky pro zapečené panini i šťavnaté plátky masa.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuETA

Popis

Inovovaný sendvičovač ETA Sorento Plus se stane oblíbeným spotřebičem všech členů rodiny – díky jeho všestrannosti, kterou mu propůjčuje šest druhů výměnných desek, na něj budou stát frontu mlsouni v každém věku. Ti nejmenší si oblíbí zejména lívance a roztomilé dětské koláčky, odrostlejší strávníky pak zaujmou grilovací desky pro zapečené panini i šťavnaté plátky masa. Nadýchané vafle a dva druhy toustů se však stanou srdcovkou napříč všemi generacemi.

Parametry

Tvar toustůvolitelný
Povrch plotýnekteflonový
Regulace teplotyne
Nerezano
Barvačerná
Příkon900 W

Články k tématu

Domácnost a zahradaNejlepší toustovače pro rok 2023

Chystáte se na koupi toustovače? Pak vás nemine procházení bohaté nabídky, ve které se firmy předhánějí v množství funkcí s cílem udělat z toustovače univerzálního pomocníka na zapečení skoro všeho.…

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Toustovače ETA