Délka záznamu 15 hodin, interní paměť 8 GB, aktivace hlasemDiktafon v propisce od výrobce Esonic s hlasovou aktivací je vylepšenou verzí. Skvěle poslouží k tajnému nahrávání rozhovorů, přednášek nebo např.
Diktafon v propisce od výrobce Esonic s hlasovou aktivací je vylepšenou verzí. Skvěle poslouží k tajnému nahrávání rozhovorů, přednášek nebo např. nekorektního jednání úředníka či šéfa. Diktafon je v propisce šikovně kamuflovaný a propiska je samozřejmě plně funkční.
Propiska disponuje lepšími parametry, avšak je zachován její elegantní design. Kromě možnosti výběru dvou režimů nahrávání detekce hlasu a ruční spuštění, je propiska vybavena také vyšší kvalitou nahrávaného záznamu.
Díky kvalitnějšímu záznamovému zařízení lze tak pořídit výborný audio zvuk z šuplíku, kapsy či tašky. Záznamy je možné si stáhnout pomocí integrovaného USB kabelu.