Hlavní obsah stránky

Energy Group Spiron 50 ml

Osvěžovač vzduchu Energy Group Spiron 50 ml

Harmonická kombinace nejčistších éterických olejů a bioinformací, takový je Spiron spray. Je sestaven podle poznatků aromaterapie, psychotroniky, fytoterapie a biorezonance.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuENERGY

Popis

Harmonická kombinace nejčistších éterických olejů a bioinformací, takový je Spiron spray. Je sestaven podle poznatků aromaterapie, psychotroniky, fytoterapie a biorezonance. Spiron spray ovlivňuje zejména dráhu plic, srdce, žlučníku, ale do určité míry i další energetické dráhy.

Klíčové vlastnosti
  • zvyšuje obranyschopnost
  • kombinace éterických olejů
  • vůně navozující stav pohody

Osvěžovač vzduchu Energy Group Spiron 50 ml

Pozoruhodnou úpravu různých tělesných funkcí vám způsobí vdechování aromatické látky, která se dostane velmi rychle do krevního oběhu. Příjemné vůně navozují stav pohody a proto mohou úspěšně probíhat různá jednání a přátelské návštěvy. V klidném prostředí vyřešíte mnohem více věcí, než v nepřátelské atmosféře. Spiron spray obsahuje celou řadu kvalitních přírodních esencí, které působí antisepticky a hojivě.

Energy Group Spiron 50 ml
Kdy Spiron spray pomáhá

Celkově uklidňuje organismus, pomáhá proti stresu a depresím, zbavuje bolesti hlavy, neurastenie, nervového vyčerpání a navozuje klidný spánek. Dále Energy Group Spiron napomáhá proti astmatu, kašli, bronchitidě, kuřáckému kašli, při infekčním onemocnění plic, chřipkách a nachlazení či pro uvolnění dýchacích cest.

Upozornění

Určeno pouze k zevnímu použití. Před stříknutím se přesvědčte, zda nemíříte tryskou nikomu do očí. Přípravek nevystavujte vysokým teplotám. Prázdné obaly nepropichujte, ani nevhazujte do ohně.

Parametry

Objem50 ml
Typ osvěžovačesprej
Automatickýne
Elektrickýne
Určení osvěžovačedomácí
Přírodníne

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné