Prací prášek Recenze Ecoegg Vajíčko na praní Svěží bavlna 70 praní

Recenze Ecoegg Vajíčko na praní Svěží bavlna 70 praní

Prací vajíčko Ecoegg je inovativní bioaktivní ekologický produkt určený na dlouhodobé praní bílého i barevného prádla. Jeho jedinečné postavení spočívá v kompletní náhradě chemického pracího prostředku. Nepotřebujete žádný prací prášek, gel nebo tablety. Stačí jen vložit vajíčko do bubnu pračky.

Registrovaný uživatel22. prosince 2021

Asi jen ta ekologická stránka

Vůbec to nevoní, nijak extra to nepere.. nevím no. Mám z toho rozporuplné pocity... už nekoupím

Osobně nedoporučím

Registrovaný uživatel12. března 2021

Skladnost.

V mé tvrdé vodě pere opravdu špatně, avivážní účinky nemá vůbec žádné, ačkoli byly inzerované. Změkčovač vody to neřeší, dá se přidat jenom do hlavního praní, což opravdu prací účinek o něco zlepší. Ale změkčovač nejde doplňovat po celou dobu cyklu., takže prádlo je na konci stejně tvrdé a vůně je také slabá. Při tom aviváž se nedá přidat, takže tady jednoznačně zklamání...

Zkusila jsem to, vypotřebuji to, ale používat to trvale nebudu.

Registrovaný uživatel5. října 2022

Pokud je na oblečení skvrna, vajíčko ji nedokáže vyprat, ani když ji předem téměř vyčistím.

Registrovaný uživatel22. února 2021

- pere tedy funguje - pere docela hezky

- světlé prádlo není úplně bělostní - s horšími skvrnami si neporadí - v pračce to s ním docela tluče - vůně je velmi nenápadná

Registrovaný uživatel4. června 2021

Není potřeba dalších prostředků

Nutné vyzkoušet na různých materiálech,změna barvy u riflí a sportovních ponožek

Registrovaný uživatel22. ledna 2023

Líbí se mi systém používání-žádné odměřování,prostorově úsporné a vůbec prostě pohodlné.

Používám na praní už čtvrtý týden a jsem zklamaná.Nejen že si neporadí s většími skvrnami,ani ty malé,nenápadné to neodstraní.Vlastně mi přijde,že prádlo vyndám z pračky stejné jako jsem tam dala.Snad jen propocené,nebo jen použité tričko vypadá jako vyprané.A na to by stačila třeba pára,kterou nemám.Ani předem namočené utěrky se na 60 nevypraly. A vůně? Vůbec žádná.

Takže za mě konečná.Vrátím se zas k prášku a gelu.Škoda.Chtěla jsem se chovat ekologicky,ale třeba se jednou dočkám něčeho,co fungovat bude.

Registrovaný uživatel2. srpna 2022

peru hlavně ručníky, příjemná vůně

Registrovaný uživatel30. června 2022

Skvěle vyprané a provoněné prádlo.

100% spokojenost !

Registrovaný uživatel24. května 2022

vůně prádla po vyprání tak akorát, svěží vypralo vše tak jak mělo eko prací prostředek = pocit k nezaplacení

Registrovaný uživatel19. května 2021

Vyhovuje mi, že stačí dát vajíčko do pračky a už nemusím přidávat nic, ani aviváž. Prádlo je vyprané dobře, jemně voní a je hebké jako s aviváží. Důležitá je šetrnost k přírodě i finanční úspora.

Registrovaný uživatel22. března 2021

Jednoduchost použití, krásná vůně, ekologické a vhodné pro dětskou citlivou pokožku, doporučuji.

dle mého nejsou žádné zápory produktu, jsem maximálně spokojená

EKO, voňavé a snadné praní

Registrovaný uživatel19. března 2021

Čekala jsem intenzívnější

Registrovaný uživatel28. prosince 2022

Ekologický prací prostředek

Nevypere skvrny

S vajíčkem se vypere prádlo bez skvrn. Na skvrny nepůsobí.

Registrovaný uživatel23. srpna 2022

Vhodné pro čov

Velkou špínu nevypere

Registrovaný uživatel20. června 2022

Pere dobře, prádlo jemňounce voní a pokud vydrží opravdu 70 praní, tak klobouk dolů

docela je slyšet nárazy do stěn pračky

doporučuji těm, kterým není jedno, jak se chovají k přírodě

Registrovaný uživatel30. dubna 2022

Ekologické, jinak možná jen úspora místa než při koupi velkých pracích prostředků. V klasickém prášku se ale prádlo vypere lépe.

Registrovaný uživatel15. února 2021

Praktické - nemusí se používat nic jiného (žádná aviváž) Ekologické - nevypouští se z pračky chemické látky Antialergické - vyprané prádlo nevyvolává reakci na kůži, vůně nedráždí dýchací orgány Šetřící pračku - neničí pračku chemickými látkami, které se běžně používají k praní

Registrovaný uživatel12. února 2021

Ekologický způsob praní. Jemňounká příjemná vůně, která z vypraného prádlo téměř není cítit.

Nevypere všechny skvrny tak dobře jako klasický prášek. Jsem zvyklá prát bez aviváže a i přesto se mi zdá prádlo vyprané s Ecoegg po usušení docela tvrdé.