Kosmetický tampón Recenze Ecodis Pratelné odličovací tampónky z biobavlny 10 ks

Recenze Ecodis Pratelné odličovací tampónky z biobavlny 10 ks

Ekologičtější varianta klasických vatových tamponů, která šetří přírodu i vaši peněženku. Sada obsahuje 10 ks tampónků, takže jich je dostatečná zásoba, která vám vydrží i na více než týden a nemusíte tak často myslet na jejich praní. Součástí balení je i síťka, ve které můžete tampónky skladovat nebo ji využít při jejich praní. Tampónky mají průměr 9 cm, jsou tedy dostatečně velké pro odlíčení celého obličeje.

Registrovaný uživatel10. ledna 2023

Tento produkt jsem si vybrala, abych šetřila přírodu a redukovala odpad. Tampónky jsou měkké a příjemné. Snadno pratelné na 40 stupňů - vyzkoušeno na řasence a očních stínech.

Nic mě nenapadá.

Jsem ráda za tento produkt a děkuji, že stále někdo vymýšlí takové produkty a myslí na naši planetu.

Registrovaný uživatel17. prosince 2022

Koupila jsem na základě recenzi a jsem opravdu nadšená. Pokud by někdo četl moji recenzi, tak určitě je potřeba před odlíčením tamponek prvně namočit, vymačkat vodu a poté na to nanést přípravek na odlíčení. Ale jsem opravdu nadšená, že budu šetřit přírodu a nevytvářet další odpad.

Registrovaný uživatel13. prosince 2022

Miluju je.

Registrovaný uživatel5. prosince 2022

šetříme přírodu

Registrovaný uživatel28. listopadu 2022

Krásné hebké i po několika vyprání a sušení v sušičce Veliké Hezky sajou

Registrovaný uživatel16. listopadu 2022

- pratelné

- ale dost hrubé :/

třeba se operou... :D

Registrovaný uživatel10. listopadu 2022

hlavně kvůli jejich opakovatelné použitelnosti používám je každodenně oceňuji hlavně po ekologické stránce

Registrovaný uživatel9. listopadu 2022

velikost

látky se posouvají - možná jde jen o cvik

Registrovaný uživatel1. listopadu 2022

Příjemná látka, velikost akorát, bonusem je i pytlík na tampónky.

Nic

Registrovaný uživatel20. září 2022

Velké tamponky Příjemný materiál

Registrovaný uživatel31. srpna 2022

dobře čistí pleť

mohly by být o něco menší, trochu se s nimi hůře manipuluje

Registrovaný uživatel30. srpna 2022

Náhrada za vatové tamponky.

pytlík se po prvním praní trochu srazil i na 30 stupnů. Ale to nevadí, předtím byl opravdu veliký.

Registrovaný uživatel27. srpna 2022

dárek

Registrovaný uživatel15. srpna 2022

možnost opakovaně používat, využívám denně

nejsou

produkt znám, jsem spokojená

Registrovaný uživatel1. srpna 2022

Chtěla jsem zkusit eko variantu odličovacích tampónů.

Tampóny jsou příliš velké, těžko manipulovatelné, mají 2 vrstvy a při stírání obličeje ve výsledku pohybuji pouze vnější vrstvou, kterou se snažím nějak držet, zatímco vnitřní, která je v kontaktu s pokožkou obličeje a přímo se mi ji při vší dobré vůli zkrátka držet nedaří, zůstává na místě a tampón se jen krčí místo aby stíral. Možná to chce trochu více cviku, ale já jsem to vzdala, užívání je pro mě nepohodlné a zdlouhavé, špatně se mi s tím manipuluje. Z důvodu větší velikosti tamponu a toho, že je dvouvrstvý, na něj také musím nalít mnohem více odličovače než na běžný jednorázový tampon - odličovač stéká a sákne všude kolem, přičemž na místě, kam jsem ho nalila, ho moc nezbyde, a ve výsledku je tampon všude jen polosuchý. Pak si musím mnohem více drhnout obličej a oči, abych se přeci jen odlíčila, přičemž výsledkem je mnohem větší spotřeba odličovače, podrážená pokožka a zarudlý pohled. Po vícero pokusech jsem to vzdala a tamponky skončily někde na dně koupelnové skříňky.

Registrovaný uživatel8. června 2022

Velmi přijemný materiál Dostatecně velké na celkové odlíčení Navíc pytlík pro praní v pračce

Doporučuji, přijemně odlíčí bez drhnutí, lehce se vyperou

Registrovaný uživatel25. května 2022

Dlouho používám, dobrý materiál, dobře seperou, jsou příjemné k pokožce.

Registrovaný uživatel10. května 2022

- příjemný materiál - veselé barevné okraje - praktický sáček

- možná až příliš velké do ruky

Tampóny jsou na omak moc příjemné, materiál je krásně měkoučký. Snad takový zůstane i po pár vypráních. Jsou opravdu veliké, myslím, že jeden je tak za tři klasické vatové. Na jednu stranu je to výhoda, na druhou stranu je to trochu nezvyk a budu se muset s nimi naučit dobře manipulovat. Velmi se mi líbí přiložený prací sáček. Je velký, takže se do něj pohodlně vejdou všechny, případně se dá použít třeba na punčochy nebo kalhotky. Navíc je bavlněný, takže žádné mikroplasty navíc.