Jmenovitý proud 80 A, stupeň krytí IP 20Eaton PF7-80/4/003 263594 je proudový čtyřpólový chránič. Lze jej použít pro doplňkovou ochranu před nebezpečným dotykem živých částí, pro ochranu před nebezpečným dotykem neživých částí nebo pro ochranu majetku před vznikem požáru.
Eaton PF7-80/4/003 263594 je proudový čtyřpólový chránič. Lze jej použít pro doplňkovou ochranu před nebezpečným dotykem živých částí, pro ochranu před nebezpečným dotykem neživých částí nebo pro ochranu majetku před vznikem požáru. Jmenovitá podmíněná zkratová odolnost 10 je kA.
Montuje se na DIN lištu a disponuje krytím IP20. Jmenovitý proud je 80 A a jmenovité napětí činí 400 V.
Tato hodnota udává maximální proud, při kterém chránič správně funguje a dokáže chránit před přepětím. Udává se v ampérech.
Stupeň krytí
IP 20
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru
Udává ochranu zařízení před vnějšími vlivy. První číslice znamená stupeň krytí před dotykem a vniknutím cizích těles. Druhá číslice znamená ochranu před vodou a vlhkostí. Čím vyšší číslice jsou, tím je ochrana lepší.
Produktové číslo
263594
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru
Na Zboží od
31. října 2019
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru
Nahlásit chybu v informacích
Nahlásit chybu
Informace o produktu mohou být nepřesné nebo nekompletní. Doporučujeme si je ověřit před nákupem u vybraného prodejce.