Pro malé/střední psy, voděodolný, dosah 900 m, maximální obvod krku 70 cm, tyrkysováElektronický výcvikový obojek s menším přijímačem je vhodný i pro velmi malá plemena psů. Dosah až 900 m.
Informace o Dogtrace D-Control 910 Mini s externím ovládáním
Popis
Elektronický výcvikový obojek s menším přijímačem je vhodný i pro velmi malá plemena psů. Dosah až 900 m. Vysílač disponuje funkcí zvuk, impuls a nastavitelný trvalý impuls (funkce booster). Ovladač má i externí ovládání. Řemen obojku je plastový.
Externí ovládání je velmi užitečným doplňkem vysílačů, umožňuje rychlým stisknutím jednoho tlačítka aktivovat v přijímači navolený korekční impuls. Tlačítko je umístěné na konci
140 cm dlouhého kabelu, který je konektorem připojen do vysílače. Modely vybavené tímto doplňkem jsou vhodné zejména pro profesionální sportovní a lovecký kynologický výcvik, ale je možné je využít také např. při běhu, jízdě na kole nebo na koni.