Hlavní obsah stránky

Dewalt DWE6423

  • bruska Dewalt DWE6423
  • bruska Dewalt DWE6423
bruska Dewalt DWE6423

Motor 280 W s nastavitelnými otáčkami poskytuje 8 000 až 12 000 oběžných otáček za minutu, a tak poskytuje ideální brusné otáčky pro všechny materiály. Malé vibrace umožňují dlouhodobé použití nářadí bez únavy uživatele.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuDeWALT

Popis

Motor 280 W s nastavitelnými otáčkami poskytuje 8 000 až 12 000 oběžných otáček za minutu, a tak poskytuje ideální brusné otáčky pro všechny materiály. Malé vibrace umožňují dlouhodobé použití nářadí bez únavy uživatele. Zabudovaný port pro odsávání prachu umožňuje přímé připojení k odsávacímu zařízení nebo k systému DEWALT AirLock. Neklouzavý povrch rukojeti a těla brusky poskytuje vynikající komfort a ovladatelnost během použití. Spínač utěsněný proti vnikání prachu zabraňuje znečištění.

Parametry

Typ bruskyexcentrická
Maximální otáčky12000 ot/min.
Šíře brusné plochy125 mm
Příkon0,28 kW
Průměr kotouče125 mm
Leštičkane

Články k tématu

Domácnost a zahradaJak vybrat brusku: Zorientujte se v různých typech

Bruska vám pomůže nejen s broušením rozličných materiálů, ale také s jejich řezáním, vyhlazováním či odstaňováním poškozeného laku. Při výběru nové brusky narazíte na řadu různých typů. Vyznat se v…

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Brusky DeWALT

Všechny brusky DeWALT