Hlavní obsah stránky

Denver VPR-190

Stylové gramorádio Denver VPR-190 v hnědém dřevěném retro designu s černými a stříbrnými prvky je ideálním zařízením pro všechny hudební fajnšmekry, kteří si chtějí užít svou sbírku desek s detailní a přesnou reprodukcí. Toto všestranné zařízení v sobě ukrývá klasický gramofon, Aux-In port a stereofonní FM rádio s analogovým laděním.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuDenver

Popis

Stylové gramorádio Denver VPR-190 v hnědém dřevěném retro designu s černými a stříbrnými prvky je ideálním zařízením pro všechny hudební fajnšmekry, kteří si chtějí užít svou sbírku desek s detailní a přesnou reprodukcí. Toto všestranné zařízení v sobě ukrývá klasický gramofon, Aux-In port a stereofonní FM rádio s analogovým laděním. Na přední straně najdete přehledné ovládací prvky, které se postarají o snadné přizpůsobení podle preferencí. Zařízení disponuje integrovanými reproduktory, 3,5 mm sluchátkovým vstupem, Line-Out výstupem a protiprachovým krytem.

Parametry

Pohon talířeřemínkový
Retroano
Autostopano
USBne
Otáčky gramofonu33/45/78 ot/min.
Pro DJne
CD-ROMne
Produktové čísloVPR-190

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Gramofony Denver