Odvykání kouření Recenze Defumoxan 1,5 mg 100 tbl.

Recenze Defumoxan 1,5 mg 100 tbl.

Defumoxan je určen k odvykání kouření a snížení chuti na nikotin u kuřáků, kteří jsou ochotni přestat kouřit. Cílem léčby pomocí přípravku Defumoxan je trvalé ukončení používání výrobků obsahujících nikotin. Defumoxan je určen pro dospělé. Čtěte pozorně příbalový leták.

milan musuka3. prosince 2020

Na to ze jsem byl docela silny kurak treba na rybach nebo v hospode kliiidne 40 ks padlo,takze musim rict ze ty prasky mi pomohli.A uz 2 mesice nekourim a ani nemam chut kdyz ostatni kouri.

Registrovaný uživatel21. ledna 2021

Dostupný bez předpisu, utlumení fyzických abstinenčních příznaků

Pomáhá jen 25 dnů

V začátku užívání mi Defumoxan utlumil fyzické abstinenční příznaky, ale zdaleka ne zcela – čekala jsem v tomto ohledu víc. Po doužívání (tedy po 25 dnech) se abstinenční příznaky stále ještě ozývaly. Samozřejmě hraje roli i psychiská závislost, kterou lék neřeší, s tou se musí popasovat mysl samotná a také zas a znova musí být přítomna motivace nekouřit. Defumoxan mi umožnil prožít si, že nekouřit lze – to je výrazná pomoc. Ale velká část práce zůstává nadále na člověku samotném. Já teď završuji druhý měsíc nekouření a stále ještě bojuji a svůj stav považuji za křehký. Držím palce sobě i vám...

Registrovaný uživatel5. prosince 2020

Jednoduše a vážně. Chcete určitě přestat? Tak na co čekáte? Já nevěřil,ale chtěl jsem přestat. Bitva je zatím vyhraná,ale ještě musím vyhrát válku.

Tomasmajrych24. prosince 2020

Posledni dobou jsem kouril 2 krabicky denne,nyni jjsem 2 mesice po lecbe a pasne mohu o sobe rici,NEKOURIM!!! Cigarety mi smrdi a koureni mi prijde naprosto zbytecne a hloupe. Mohu jkazdemu jen doporocit, ale musi se samozrejme take chtit prestat, pak Defumoxan funguje. S pozdravem nekouriciTomas Majrych

Registrovaný uživatel5. listopadu 2020

Mohu jen doporučit. Kouřila jsem skoro krabicku denně a po 3 dnech mi prestalo chutnat uplne .. Od té doby nekouřím. Je to již měsíc a cigarety ani iqos mi nechybí:)..

Registrovaný uživatel1. září 2020

Super konečně něco co funguje 25 let sem kouřil 30ks denně jezdím kamionem takže smrtelná kombinace už nekouřím doporučuji ale musíte sami chtít

Žádné

Super

Iveta Hrbáčova28. ledna 2021

Za mě opravdu to působí sice nekouřím jen pouhý týden a jeden den ale můžu opravdu říct že prášky opravdu zabírají a to lékárnice říkala ještě 5.dni můžete kouřit a pak už ne a já si řekla o čem by to byla léčba tak sem přestala ze dna na den a nekouřím nemám ani chuť smrdí mi to sama nemůžu pochopit jak sem mohla kouřit a tak smrdět opravdu humus a neposlouchej tě tady co se píše špatné recenze že to nefunguje stojí to necelých 700 ale ráčí dát 700 kterých mám za ten týden zpět místo za ten týden dat 100kč za cigára ! Opravdu to působí sama můžu 100% doporučit . A nejsem ani fake co tu komentuje ani kecálek který tu balamuti jak se říká kdo neskusi nepozná

Za mě opravdu vynikající !!!!

Registrovaný uživatel30. prosince 2020

Je mi z neho zle od žalúdka,takú nauzeu som nezažila ani po antibiotikách,prestala som ho užívať a stav sa mi zlepšil.

Asi skúsim prestať fajčiť silou vôle.Držte mi palce.

beck.petr17. června 2021

Kouřil jsem 20 let 30-40 cigaret denně,přestat jsem zkoušel mockrát - ale :-) Vždy tam bylo nějaké ale proč to nešlo.Koupil jsem si Defumoxan jako zkoušku co kdyby. Už třetí den jsem pozoroval že kouřím podstatně míň,místo ranních čtyř cigaret ke kávě stačila najednou jedna apod.Po sedmi dnech jsem přestal kouřit úplně a desátý den jsem léčbu ukončil. Lidi já fakt přestal kouřit a bez nějakých abstinenčních příznaků. Tohle prostě opravdu funguje,ale pozor: nesmíte chtít v rodině přestat oba najednou - viz zápory :-)

Zhruba po pěti dnech užívání se dostavila neskutečná podrážděnost,málem jsme se doma pozabíjeli :-) Podrážděnost vydržela cca 14dní,je třeba s tím počítat. Za ten výsledek to ale stojí.

Nedá se tomu nic vytknout, snad jen že přestat kouřit bylo nečekaně snadné a mohlo by to časem svádět opět začít,protože už vím že lze přestat.Snad se to ale nestane a vydržím. Zatím 50 dní čistej :-)

Registrovaný uživatel18. října 2020

Nebyl jsem nervní

Při užívání jsem stále pociťoval chuť na cigaretu. Bohužel mě nepomohl.

Čekal jsem víc ,bohužel nepomohlo.

Registrovaný uživatel5. ledna 2021

Začínám brát 1 den, zatím chuť na cigaretu mám, zajímá mě kdy to začne fungovat. Jinak jsem silná kuřačka 30 denně a 30let.Už jsem zkoušela vše možné i nemožné, tak jsem zvědavá zda to pomůže. Hrozně moc chci přestat, ale nemám tak pevnou vůli. Doufám že mi Defumoxan pomůže.

Registrovaný uživatel16. září 2020

Funguje to!

Registrovaný uživatel28. ledna 2021

Funguje. Již 28 dnů nekouřím. Kouřila jsem cca 15 let, toto byl můj první vážný pokus přestat a nejdelší doba, kdy nekouřím. Již po několika dnech se mi mnohem lépe dýchá.

Ze začátku léčby jsem trpěla nespavostí a zvýšenou chutí k jídlu. Chuť na cigaretu stále přetrvává.

Pokud chcete přestat, je to skvělý začátek. Vzhledem k tomu, že jsem byla dlouholetý kuřák, chuť stále přetrvává. Ale držím se! Byla jsem hlavně emocionální kuřák, tak to bude ještě dlouhá cesta. Všem, kteří do šli, držím palce a přeji pevnou vůli.

Registrovaný uživatel27. prosince 2020

lepší než jsem čekal, nerad uznávám, že to snad asi funguje, nekouřím 27.den (zatím)

Registrovaný uživatel1. prosince 2020

Neobsahuje nikotin,používám podle návodu.

Nekouřím a ani nemám chuť na cigaretu,A to jsem kouřil přes 30let.

Registrovaný uživatel23. května 2021

Je mi 47 roků. Byl jsem kuřákem plných třicet let. Kouřil jsem zhruba dvacku denně .Na akcích nebo ve společnosti mnohem více. Různé přípravky na odvykání kouření jsem vždy zavrhoval, ale cena cigaret stále stoupá ( za poslední rok o 20 Kč. na krabičce) tak jsem začal hledat něco co by podpořilo mojí chuť a přesvědčení přestat. Defumoxan byla nakonec moje volba. Prášky na 25 dní za cenu pěti krabiček cigaret. Jasná volba. Na začátku to bylo opravdu těžké, hlavně překonat ty zažité letité rituály. Hlavně ranní kafíčko s cigaretou a odpolední až večerní posezení v pergole s cigaretkou. To bylo hodně těžké, ale díky odhodlání a Defumoxanu jsem to zvládnul. Měsíc nekouřím a doufám, že se k tomu již nikdy nevrátím a za ušetřené peníze si udělám nějakou radost.

Registrovaný uživatel14. května 2021

Funguje!!!

Manžel kouřil přes 30 let, byl to typ kuřáka, který se v noci budil chutí na cigaretu. Byl schopný si jet v noci na benzínku pro krabičku.....prostě hrůza. Od 1.1.2021 nekouří, není protivný ( :-) ). A i on tento lék doporučuje ostatním, a to je co říct.

Registrovaný uživatel25. listopadu 2020

Už dva měsíce nekouřím. Super.

Martin25. prosince 2020

Tomu kdo opravdu chce přestat kouřit, Defumoxan pomůže, funguje. Odbourá veškeré abstinenční příznaky. Nekouřím už dva měsíce.

Žádné

Mohu jen doporučit.

Registrovaný uživatel24. září 2020

opravdu funguje

všem kteří chtějí přestat kouřit doporučuji