Hlavní obsah stránky

De'Longhi Magnifica Start ECAM 220.21 B

Kávovar De'Longhi Magnifica Start ECAM 220.21 B oceníte jako milovníci kvalitní kávy, kterou si připravíte pomocí řady pokročilých automatických funkcí přístroje. K vyzkoušení láká také caffè latte (udělejte si v šálku obrázek latte art), klasické cappuccino a další oblíbené nápoje.

Vybrat variantu (2)

De'Longhi Magnifica Start ECAM 220.21 B černý

2 varianty pro
De'Longhi Magnifica Start ECAM 220.21 B

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuDe'Longhi

Popis

Kávovar De'Longhi Magnifica Start ECAM 220.21 B oceníte jako milovníci kvalitní kávy, kterou si připravíte pomocí řady pokročilých automatických funkcí přístroje. K vyzkoušení láká také caffè latte (udělejte si v šálku obrázek latte art), klasické cappuccino a další oblíbené nápoje. Designový kávovar vynikne v každé kuchyni a stane se ozdobou interiéru, podobně jako v pravé italské kavárně.

Klíčové vlastnosti
  • Ocelový mlýnek se 13 stupni hrubosti mletí
  • Osobní nastavení aroma, velikosti a teploty kávy
  • Parní tryska na pěnění mléka
  • Dotyková tlačítka pro volbu nápoje

Kávovar De'Longhi Magnifica Start

Plně automatický kávovar Magnifica Start je skvělou volbou pro milovníky kávy. Stisknutím jediného tlačítka připravíte italskou klasiku jako aromatické espresso či nápoj americano. Vlastním preferencím můžete přizpůsobit nejen aroma a velikost, ale také teplotu kávy. Pokud máte rádi mléčné nápoje, pak pomocí Cappuccino systému připravíte napěněné mléko.

De'Longhi Magnifica Start - čerstvá káva
Vždy čerstvě namletá káva

Jemné a rovnoměrné mletí je základním předpokladem k získání toho nejlepšího aroma z kávy. Kávovar De'Longhi má zabudovaný ocelový mlýnek se 13 stupni nastavení hrubosti mletí. Ocelové mlecí kameny jsou naprosto přesné, odolné proti poškození a neutrální vůči chuti kávy. Právě tento typ mlýnku používají i profesionální baristé. Navíc se díky Tubeless Systému snižuje na minimum množství namleté kávy, která zůstává v mlýnku. Espresso tak bude připraveno vždy z čerstvě umleté kávy.

De'Longhi Magnifica Start - termoblok
Moderní systém ohřevu vody Termoblok

Pro dosažení plného aroma z čerstvě namleté kávy je důležitá správná teplota vody, proto jse kávovar De'Longhi vybaven systémem Termoblok. Vysoce přesné elektronické ovládání zajišťuje optimální teplotu vody, aby bylo dosaženo perfektních výsledků v šálku. Výhodou systému je také tichý provoz a rychlé nahřátí celého kávovaru.

De'Longhi Magnifica Start - spařovací jednotka
Vyjímatelná spařovací jednotka

Důležitou součástí kávovaru je tzv. spařovací jednotka, která dávkuje a pěchuje čerstvě namletou kávu tak, jako by to dělal profesionální barista. Patentovaná spařovací jednotka De'Longhi má nastavitelnou komoru, která dokáže zpracovat různé množství kávy podle druhu zvoleného nápoje. Navíc je vyjímatelná, aby bylo možné ji alespoň jednou za měsíc propláchnout pod tekoucí vodou bez nutnosti používat chemické čisticí přípravky.

De'Longhi Magnifica Start - podle vaší chuti
Nápoj přesně podle vaší chuti

Objevte intuitivní ovládací panel s dotykovými tlačítky pro přímou volbu svého oblíbeného nápoje. Aby káva byla připravena vždy podle vaší chuti, je možné nastavit aroma a velikost, a následně volbu uložit do paměti přístroje. V nastavení kávovaru je také možnost zvolit požadovanou teplotu vody.

De'Longhi Magnifica Start - podle vaší chuti
Vychutnejte si své oblíbené cappuccino

Kdo si rád pochutná na krémovém cappuccinu může si připravit mléčnou pěnu pomocí tzv. Cappuccino systému. Integrovaná tryska na pěnění mléka umožní přípravu kávových specialit, ať už je to nadýchané cappuccino, jemné latte macchiato nebo intenzivní flat white.

De'Longhi Magnifica Start - podle vaší chuti
Jednoduchá údržba kávovaru

Pro lepší uživatelský komfort je kávovar De'Longhi vybaven automatickým procesem čištění a odvápňování. Z vnitřního okruhu se zbytky kávy odstraňují již při zapnutí přístroje během automatického proplachování. Zároveň se nahřívá vnitřní okruh, aby měla káva správnou teplotu. Před vypnutím kávovaru se vnitřní okruh znovu propláchne a zbaví kávových usazenin. Kávovar sám ohlásí nutnost odvápnění a jednoduše vás provede jednotlivými kroky procesu odvápnění. Části kávovaru je také možné mýt v myčce nádobí.

Funkce automatického vypnutí

Funkce automatického vypnutí umožní šetřit energii a pečovat o životní prostředí, i když na to sami zapomenete. Stačí jen nastavit jeden z pěti dostupných intervalů, po jejichž uplynutí se přístroj automaticky přepne do pohotovostního režimu. Nemusíte se bát ani o čistotu přístroje, protože před vypnutím se vnitřní okruh automaticky propláchne.

Parametry

Umístěnívolně stojící
Tlak čerpadla15 barů
Příkon1450 W
Typ kávovaruautomatický
Objem zásobníku na vodu1,8 l
Samočistící funkceano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Kávovary a espressa De'Longhi

Všechny kávovary a espressa De'Longhi