Hlavní obsah stránky

De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.81.TB

Automatický kávovar De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.81.TB cílí zejména na milovníky kávy s mlékem, kteří jsou nároční na chuť, ale chtějí co nejjednodušší ovládání. Přístroj disponuje dotykovým ovládáním, pomocí něhož si lze připravovanou kávu přizpůsobit podle svého.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuDe'Longhi

Popis

Automatický kávovar De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.81.TB cílí zejména na milovníky kávy s mlékem, kteří jsou nároční na chuť, ale chtějí co nejjednodušší ovládání. Přístroj disponuje dotykovým ovládáním, pomocí něhož si lze připravovanou kávu přizpůsobit podle svého.

Klíčové vlastnosti
  • Ocelový mlýnek s 13 stupni hrubosti mletí
  • Osobní nastavení aroma, velikosti a teploty kávy
  • Dotyková tlačítka pro volbu nápoje
  • Automatická funkce čištění a odvápňování
  • Automatický systém pěnění mléka
  • Tlak čerpadla 15 barů

Všestranný kávovar De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.81.TB

S kávovarem De'Longhi Magnifica Evo si chutnou kávu připravíte jedním stisknutím v pohodlí domova. Magnifica Evo není jen italské espresso, ale na výběr máte až sedm různých receptů. Objevte intuitivní ovládání s barevnými tlačítky pro přímou volbu svého oblíbeného nápoje. Díky systému pěnění mléka „LatteCrema“ bude vaše mléčná káva plná chuti. S funkcí „My Latte“ si navíc můžete svůj mléčný nápoj přizpůsobit podle libosti a uložit do paměti.

Kávovar De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.81.TB
Vždy čerstvě namletá káva

Jemné a rovnoměrné mletí je základním předpokladem k získání co nejlepšího aroma z kávy. Kávovar De'Longhi má zabudovaný ocelový mlýnek se 13 stupni nastavení hrubosti mletí. Ocelové mlecí kameny jsou přesné, odolné proti poškození a neutrální vůči chuti kávy. Tento typ mlýnku používají i profesionální baristé. Navíc se díky takzvanému Tubeless systému snižuje na minimum množství namleté kávy, která zůstává v mlýnku. Vaše espresso je tak připraveno vždy z čerstvě umleté kávy.

Kávovar De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.81.TB
Moderní systém ohřevu vody „Termoblok“

Pro dosažení plného aroma z čerstvě namleté kávy je důležitá správná teplota vody, proto je kávovar De'Longhi vybaven systémem „Termoblok“. Přesné elektronické ovládání zajišťuje optimální teplotu vody, aby bylo dosaženo co nejlepších výsledků v šálku. Výhodou systému je také tichý provoz a rychlé nahřátí celého kávovaru.

Kávovar De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.81.TB
Vyjímatelná spařovací jednotka

Důležitou součástí kávovaru je tzv. spařovací jednotka, která dávkuje a pěchuje čerstvě namletou kávu tak, jako by to dělal profesionální barista. Patentovaná spařovací jednotka De'Longhi má nastavitelnou komoru, která dokáže zpracovat různé množství kávy podle druhu zvoleného nápoje. Navíc je vyjímatelná, aby bylo možné ji alespoň jednou za měsíc propláchnout pod tekoucí vodou bez nutnosti používat chemické čisticí přípravky.

Kávovar De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.81.TB
Vychutnejte si své oblíbené cappuccino

Patentovaný systém LatteCrema vám připraví cappuccino s hustou a krémovou mléčnou pěnou. Systém LatteCrema si poradí i s napěněním sójového, mandlového či rýžového nápoje. Pro snazší údržbu a čištění mléčného systému je karafa vybavena funkcí automatického čištění, která spustí cyklus proplachování vodou a proudem páry. Kromě toho můžete všechny součásti karafy umýt v myčce nádobí. Ušetříte čas a budete mít jistotu, že je karafa čistá.

Kávovar De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.81.TB
Nastavte si chuť své oblíbené kávy

Objevte intuitivní ovládací panel s barevnými tlačítky pro přímou volbu svého oblíbeného nápoje. Aby však byla káva připravena vždy podle vaší chuti, je možné nastavit velikost a intenzitu kávy. Díky funkci „My Latte“ si navíc můžete přizpůsobit váš oblíbený mléčný nápoj podle libosti a následně uložit do paměti přístroje. V nastavení je také možnost zvolit požadovanou teplotu vody pro přípravu nápoje.

Kávovar De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.81.TB
Užijte si další extra funkce kávovaru

Při používání kávovaru oceníte praktické funkce, jako je nastavitelná výška adaptéru, možnost připravit pouze horkou vodu na čaj nebo 2 espressa současně pro úsporu času. V kávovaru je také možné použít předem namletou kávu, například bezkofeinovou. Aby připravené nápoje vydržely déle horké, disponuje kávovar praktickou funkcí nahřívání šálků.

Kávovar De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.81.TB
Jednoduchá údržba kávovaru

Pro lepší uživatelský komfort je kávovar De'Longhi vybaven automatickým procesem čištění a odvápňování. Z vnitřního okruhu se zbytky kávy odstraňují již při zapnutí přístroje během automatického proplachování. Zároveň se nahřívá vnitřní okruh, aby měla káva správnou teplotu. Před vypnutím kávovaru se vnitřní okruh znovu propláchne a zbaví kávových usazenin. Kávovar sám ohlásí nutnost odvápnění a jednoduše vás provede jednotlivými kroky procesu odvápnění. Části kávovaru je také možné mýt v myčce nádobí.

Funkce automatického vypnutí

Funkce automatického vypnutí umožní šetřit energii a pečovat o životní prostředí, i když na to sami zapomenete. Stačí jen nastavit jeden ze čtyř dostupných intervalů, po jejichž uplynutí se přístroj automaticky přepne do pohotovostního režimu. Nemusíte se bát ani o čistotu přístroje, protože před vypnutím se vnitřní okruh automaticky propláchne.

Parametry

Umístěnívolně stojící
Tlak čerpadla15 barů
Příkon1450 W
Typ kávovaruautomatický
Objem zásobníku na vodu1,8 l
Samočistící funkceano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Kávovary a espressa De'Longhi

Všechny kávovary a espressa De'Longhi