Kávovar Recenze De'Longhi Dinamica ECAM 350.35.W

Recenze De'Longhi Dinamica ECAM 350.35.W

Automatický kávovar De'Longhi Dinamica ECAM 350.35.W disponuje ocelovým mlýnkem, na kterém lze nastavit hrubost mletí kávových zrn, čerpadlem o tlaku 15 barů a tryskou na pěnění mléka pro přípravu cappuccina, caffé latte a dalších oblíbených kávových nápojů. Pohodlné nastavení přístroje probíhá pomocí tlačítek a LCD displeje v českém jazyce. Do paměti přístroje lze uložit personalizované nápoje. Klíčové vlastnosti - Ocelový mlýnek s 13 stupni hrubosti mletí - Osobní nastavení kávy a uložení do My menu - LCD displej s dotykovými tlačítky - Automatická funkce čištění a odvápňování - Tlak čerpadla 15 barů Automatický kávovar De'Longhi Dinamica ECAM 350.35.W Stisknutím jediného tlačítka připravíte italskou klasiku jako aromatické espresso nebo velkou černou kávu.

Porovnat ceny od 11 426 Kč

Registrovaný uživatel26. září 2017

super rychlá příprava výborné kávy napíše vše co je potřeba udělat - super funkce! nádherný design v bílé barvě ze všech stran (nemá to každý model)

snad žádný možná hlučnější ale nevím jak jsou na tom ostatní - asi klasika, když musí jet mlýnek

výborný výrobek za rozumný poměr kvalita/snadná obsluhovatelnost/cena

Registrovaný uživatel14. října 2019

Velký výběr druhů kávy, přehledný displej

Registrovaný uživatel19. září 2023

Po doručení a uvedení do provozu nefungovalo vyhazování kávové sedliny do odpadní nádoby. Kávovar odvezen hned do servisu

Registrovaný uživatel18. června 2021

Intuitivní ovládání v Českém jazyce. Tichý chod. Několik druhů kav. Možnosti nastavení vlastního nápoje.

Zatím žádné

Klara Sedlackova 8715. června 2020

Kvalitní výrobek a hezký design. Jsme moc spokojeni.

Nic.

Veliká spokojenost.

Registrovaný uživatel1. února 2023

Tento produkt jsem si vybrala proto, že s kávovarem DéLonghi máme zkušenost a byli jsme s ním spokojeni. Káva je z něho chutná, kvalitní. Používáme ho denně cca 5x.

Zklamala mě bílá barva na kávovaru. Kávovar má barvu spíš sloní kosti. Proti předešlému kávovaru je dost hlučný a někdy v něm divně vrže.

Registrovaný uživatel16. ledna 2023

Cena, kvalita

Nic

Vse super

Registrovaný uživatel11. prosince 2022

Vzhled, funkce

Manuál má rezervy

Registrovaný uživatel14. září 2022

Kvalita DeLonghi znám takže nepřekvapilo mne to

Zadne

Spokojen

Registrovaný uživatel28. srpna 2022

Skvělé. V dané cenové kategorii a na domácí použití není asi lepší výrobek.

Registrovaný uživatel28. srpna 2022

Návody srozumitelné a přístroj jednoduchý na obsluhu,káva chutná a design příjemný.

Zatím na hodnocení brzy,tak až čas ukáže.

Doporučuji,na domácí využití skvělá volba

Registrovaný uživatel6. července 2022

Káva OK

Registrovaný uživatel17. dubna 2022

Jednoduché ovládání. Výborná káva.

Registrovaný uživatel8. dubna 2022

Není tak velký. Dělá moc dobrou kávu.

Je hlučnější oproti kávovaru , který jsem měla před tímto. Má menší nádobku na kávu, vodu i na kávové sedliny.

Není až tak nejhorší, ale už bych si ho nekoupila. Za ty peníze bych čekala více.

Registrovaný uživatel10. března 2022

Výborná káva, o tu nám jde především. Napěňo vač mléka jsme nechtěli.

Vynikající stroj za rozumné peníze, jen se zvedla spotřeba kávy, začalo jí v rodině pít více lidí.

Registrovaný uživatel7. února 2022

Všechno v pořádku, věděli jsme do čeho jdem, mamka od přítele ho má už delší dobu a vše funguje jak má.

Je trochu hlučnější, ale to jsme věděli, bohužel nikdo neumí mlít kávu potichu

Vše v pořádku

Registrovaný uživatel11. ledna 2022

super

Registrovaný uživatel10. ledna 2022

nehlásí nedostatek kávy

Spokojenost, dobré otestovat různé druhy kávy

Registrovaný uživatel3. listopadu 2021

Jsem velmi spokojená.....

Registrovaný uživatel13. října 2021

Bez zadrhelu, vše ok, naprosto jednoduchá obsluha

V 5 ráno trochu hlučné Spotřeba vody na výplach

Vřele doporučuji.