Hlavní obsah stránky

De Gusto AF105

  • Fritovací hrnec De Gusto AF105
  • Fritovací hrnec De Gusto AF105
  • Fritovací hrnec De Gusto AF105
  • Fritovací hrnec De Gusto AF105
Fritovací hrnec De Gusto AF105

Fritovací hrnec De Gusto AF105 je ideální volbou pro přípravu křupavých delikates, jako jsou hranolky, smažená kuřecí jídla či mořské plody. Tento produkt je navržen tak, aby připravoval jídla zdravěji, bez přebytečných tuků a kalorií, díky svému typu – jedná se o horkovzdušnou fritézu.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuDe Gusto

Popis

Fritovací hrnec De Gusto AF105 je ideální volbou pro přípravu křupavých delikates, jako jsou hranolky, smažená kuřecí jídla či mořské plody. Tento produkt je navržen tak, aby připravoval jídla zdravěji, bez přebytečných tuků a kalorií, díky svému typu – jedná se o horkovzdušnou fritézu. Hrnec má objem 2,6 litru, což poskytuje dostatek prostoru pro přípravu jídla pro celou rodinu. Rozměry hrnce jsou 26 cm na hloubku, 21 cm na šířku a 28,3 cm na výšku, což z něj dělá kompaktní a snadno skladovatelný kuchyňský pomocník.

Parametry

Typ fritézyhorkovzdušná
Příkon1300 W
Časovačano
Materiál nádobynepřilnavý povrch
Objem nádoby2,6 l
Vyjímatelná nádobaano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné