Hlavní obsah stránky

Cook-King Viking 111262

  • Cook-King Viking 111262
Cook-King Viking 111262

Cook-King Viking 111262 je přenosné ohniště vysoké kvality pro ty, kteří milují posezení u otevřeného ohně a chtějí si jej dopřát třeba na terase, či si přejí rozdělat oheň na zahradě bez velkého poničení trávníku, ke kterému dochází při kopání přírodního ohniště. Jde o ideální doplněk na zahradu pro dlouhé letní večery.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuCOOK-KING

Popis

Cook-King Viking 111262 je přenosné ohniště vysoké kvality pro ty, kteří milují posezení u otevřeného ohně a chtějí si jej dopřát třeba na terase, či si přejí rozdělat oheň na zahradě bez velkého poničení trávníku, ke kterému dochází při kopání přírodního ohniště. Jde o ideální doplněk na zahradu pro dlouhé letní večery. Ohniště umožňuje rozdělat oheň na zahradě bez zničení trávníku. Poslouží pro posezení u ohně, jako zdroj tepla i jako osvětlení. Může být umístěno na libovolném místě na zahradě nebo terase.

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Zahradní ohniště a příslušenství COOK-KING

Všechny zahradní ohniště a příslušenství COOK-KING