Hlavní obsah stránky

Compass 8Amp 6/12V 120Ah 8A

  • nabíječka baterií Compass 8Amp 6/12V 120Ah 8A
nabíječka baterií Compass 8Amp 6/12V 120Ah 8A

Compass vám představuje tuto praktikou přenosnou nabíječku baterií 6/12 V s kapacitou 15 – 80 Ah, s kterou nikdy nezůstanete ve štychu. Vyniká především svými kompaktními rozměry, nízkou hmotností a praktickým držákem pro snadné přenášení.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuCompass

Popis

Compass vám představuje tuto praktikou přenosnou nabíječku baterií 6/12 V s kapacitou 15 – 80 Ah, s kterou nikdy nezůstanete ve štychu. Vyniká především svými kompaktními rozměry, nízkou hmotností a praktickým držákem pro snadné přenášení. K tomu navíc tento akumulátor disponuje přepínáním mezi rychlým a pomalým nabíjením. Nabíjecí proud činí 8 A. Na předním panelu nabíječky je umístěno 6 LED diod, jež vás budou udržovat v obraze o průběhu nabíjení. Automatická nabíječka Compass tak nabízí pohodlné nabíjení baterie bez nutnosti vaší neustálé kontroly.

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné