Hlavní obsah stránky

Canon EOS R5 C

Kompakt s výměnným objektivem Canon EOS R5 C

Společnost Canon představuje světu výkonnou hybridní filmovou bezzrcadlovku EOS R5 C, která je dokonalou kombinací profesionálních kinematografických schopností přístrojů řady Cinema EOS a fotografických funkcí systému EOS R. Srdcem kamery je plnoformátový CMOS snímač, který společně s procesorem DIGIC X a bajonetem RF umožňuje zaznamenávat vysoce kvalitní video v rozlišení 8K a fotografie o rozlišení 45 Mpx rychlostí až 20 snímků za sekundu – to vše v jednom kompaktním těle.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuCanon

Popis

Společnost Canon představuje světu výkonnou hybridní filmovou bezzrcadlovku EOS R5 C, která je dokonalou kombinací profesionálních kinematografických schopností přístrojů řady Cinema EOS a fotografických funkcí systému EOS R. Srdcem kamery je plnoformátový CMOS snímač, který společně s procesorem DIGIC X a bajonetem RF umožňuje zaznamenávat vysoce kvalitní video v rozlišení 8K a fotografie o rozlišení 45 Mpx rychlostí až 20 snímků za sekundu – to vše v

Parametry

Rozlišení snímače45 MPx
Velikost snímačefull frame
Velikost displeje3,2"
Hmotnost680 g
Typ snímacího senzoruCMOS
Citlivost ISO51 200
NapájeníAA baterie
Rozlišení videa8K

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

Bezzrcadlovky Canon

Všechny bezzrcadlovky Canon