Hlavní obsah stránky

Canon EOS RP

Kompaktní digitální bezzrcadlovka Canon EOS RP je vybavena lehkým ergonomickým tělem a nejmodernějšími technologiemi, které vám poskytnou neskutečně velký tvůrčí potenciál. Špičkový full frame snímač Dual Pixel CMOS AF s rozlišením 26,2 Mpx spolupracuje s procesorem DIGIC 8 a pyšní se nejrychlejším automatickým ostřením ve své třídě.

Vybrat variantu (2)

Canon EOS RP tělo

2 varianty pro
Canon EOS RP

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuCanon

Popis

Kompaktní digitální bezzrcadlovka Canon EOS RP je vybavena lehkým ergonomickým tělem a nejmodernějšími technologiemi, které vám poskytnou neskutečně velký tvůrčí potenciál. Špičkový full frame snímač Dual Pixel CMOS AF s rozlišením 26,2 Mpx spolupracuje s procesorem DIGIC 8 a pyšní se nejrychlejším automatickým ostřením ve své třídě. Fotoaparát nově disponuje zdokonaleným bajonetem RF s průměrem 54 mm a s 12pinovým vysokorychlostním komunikačním systémem.

Parametry

Rozlišení snímače26,2 MPx
Velikost snímačefull frame
Velikost displeje3"
Typ snímacího senzoruCMOS
Citlivost ISO40 000
Napájeníbaterie

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

Kompakty s výměnným objektivem Canon