Hlavní obsah stránky

Candy CSOE H8A2DE-S

Volně stojící kondenzační sušička prádla Candy CSOE H8A2DE-S se pyšní výše umístěnými dvířkami než u jiných sušiček, díky čemuž nemusíte vynaložit takové úsilí při plnění a vyndávání prádla. Sušička je vybavena galvanizovaným bubnem o objemu 125 l, který na jeden sušicí cyklus zvládne pojmout 8 kg prádla najednou.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuCandy

Popis

Volně stojící kondenzační sušička prádla Candy CSOE H8A2DE-S se pyšní výše umístěnými dvířkami než u jiných sušiček, díky čemuž nemusíte vynaložit takové úsilí při plnění a vyndávání prádla. Sušička je vybavena galvanizovaným bubnem o objemu 125 l, který na jeden sušicí cyklus zvládne pojmout 8 kg prádla najednou. Navíc díky speciálním pohybům bubnu a přísné kontrole teploty je prádlo chráněno před poškozením a pomačkáním, ověřeno i certifikátem Woolmark. Nádoba na vodu Easy Case je umístěna přímo ve dveřích a její objem je 5 l.

Parametry

Umístěnívolně stojící
Náplň8 kg
Výška85 cm
Typ sušeníkondenzační
Energetická třídaA++
Šířka59,6 cm

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Sušičky Candy

Všechny sušičky Candy