Hlavní obsah stránky

Beko DPY8506GXB2

Sušička Beko DPY8506GXB2 pojme 8 kg prádla, které vysouší díky technologii tepelného čerpadla. Vyniká zejména tichostí díky nočnímu režimu, šetrností při sušení a nízkou spotřebou energie.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuBeko

Popis

Sušička Beko DPY8506GXB2 pojme 8 kg prádla, které vysouší díky technologii tepelného čerpadla. Vyniká zejména tichostí díky nočnímu režimu, šetrností při sušení a nízkou spotřebou energie. Ovládat ji můžete na dotykovém displeji a vybrat si můžete z 15 programů.

Klíčové vlastnosti:
  • Parní program SteamCure pro osvěžení prádla bez praní
  • Invertorový kompresor ProSmart s dlouhou životností
  • buben AquaWave s šetrnými pohyby
  • Tepelné čerpadlo EcoGentle s nízkou spotřebou
  • Tiché noční sušení
  • Senzory řízené sušení OptiSense

Tichá a úsporná sušička Beko DPY8506GXB2

Zajistí rychlé a jemné sušení až 8 kg prádla bez zvyšování vlhkosti v interiéru. Jedná se o kondenzační typ sušičky. Můžete ji zapojit do odpadu a používat bez stavebních úprav. Navolte si až z 15 programů sušení. Nechybí přehledný displej a vnitřní osvětlení. Potěší i nízká hlučnost 63 dBA.

Sušička Beko DPY8506GXB2 ovládací panel
Pára prádlo osvěží

Program SteamCure při sušení do bubnu vstřikuje páru, díky které se prádlo zbaví nežádoucích pachů a nemusí se žehlit. Hodí se to zejména na jednou nošené neušpiněné kusy, které načichly parfémem a vy je potřebujete osvěžit bez praní.

Sušička Beko DPY8506GXB2
Spolehněte se na tichý motor a úsporné čerpadlo

Sušička disponuje invertorovým kompresorem ProSmart, který má tichý provoz, který oceníte zejména v noci, kdy hlučnost dosahuje až o 50 % nižších hodnot v porovnání se standardním programem. Nízká spotřeba elektřiny (třída energetické účinnosti A+++ ) v kombinaci s dlouhou životností zajišťuje spolehlivý provoz po dobu několika let. Tepelné čerpadlo EcoGentle umožňuje efektivně využívat nižší teplotu při sušení.

Sušička Beko DPY8506GXB2 buben AquaWave
Šetrný buben

Nerezový buben AquaWave je navržen tak, aby nepoškozoval textilie. Přitom dochází k důkladnému, ale jemnému sušení. K optimálnímu chodu přispívají i senzory OptiSense.

Bezpečnost a snadná údržba

Nechybí ani funkce dětského zámku s ukazatelem, který promění sušičku v bezpečného pomocníka v domácnosti. Čištění a údržba sušičky usnadňuje automatický ukazatel plné nádoby na vodu, ukazatel čištění filtru nebo ukazatel čištění kondenzátoru.

Parametry

Umístěnívolně stojící
Náplň8 kg
Výška84,6 cm
Typ sušeníkondenzační
Energetická třídaA+++
Šířka59,8 cm

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Sušičky Beko

Všechny sušičky Beko