Hlavní obsah stránky

Bugatti Volo

  • peněženka Bugatti Volo
peněženka Bugatti Volo

Stylová kožená peněženka z kolekce Volo značky Bugatti zaujme na první pohled klasickým nadčasovým designem, precizně zpracovanými detaily a prémiovou hovězí kůží propůjčující peněžence jedinečný look. Bohatá vnitřní výbava tohoto modelu poskytne dostatek místa pro vaše bankovky, mince i kreditní karty, prostor v peněžence najdou i fotografie vašich blízkých či průkazky.

Vybrat variantu (2)

Bugatti Volo Cognac

2 varianty pro
Bugatti Volo

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuBugatti

Popis

Stylová kožená peněženka z kolekce Volo značky Bugatti zaujme na první pohled klasickým nadčasovým designem, precizně zpracovanými detaily a prémiovou hovězí kůží propůjčující peněžence jedinečný look. Bohatá vnitřní výbava tohoto modelu poskytne dostatek místa pro vaše bankovky, mince i kreditní karty, prostor v peněžence najdou i fotografie vašich blízkých či průkazky. Pokud hledáte klasickou peněženku v moderním pojetí, která vás bude skvěle reprezentovat při každé příležitosti, zvolte Volo od Bugatti.

Parametry

Určenípánské
Materiál peněženkykůže
Kasírkane
Barvahnědá
Počet přihrádek na karty10
Prostor na minceano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Peněženky Bugatti

Všechny peněženky Bugatti