Hlavní obsah stránky

BOSCH SMS4EVW14E

Myčka nádobí BOSCH SMS4EVW14E je volně stojící zařízení s rozměry 60 cm na šířku a hloubku a 84,5 cm na výšku. Její bílý design se snadno začlení do většiny kuchyňských interiérů.

Vybrat variantu (2)

BOSCH SMS4EVW14E bílá

2 varianty pro
BOSCH SMS4EVW14E

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuBOSCH

Popis

Myčka nádobí BOSCH SMS4EVW14E je volně stojící zařízení s rozměry 60 cm na šířku a hloubku a 84,5 cm na výšku. Její bílý design se snadno začlení do většiny kuchyňských interiérů. Myčka je vybavena displejem pro snadnou obsluhu a dětským zámkem pro bezpečnost. Toto zařízení patří do energetické třídy C a ročně spotřebuje přibližně 234 kWh energie a 2660 litrů vody. Za jeden cyklus v eco programu spotřebuje 0,736 kWh energie a 9,5 l vody. Myčka je tedy relativně úsporná a šetrná k životnímu prostředí.

Parametry

Energetická třídaC
Hlučnost44 dB
Šířka60 cm
Počet sad nádobí13
Výška84,5 cm
Hloubka60 cm

Články k tématu

Domácnost a zahradaNejlepší myčky nádobí pro rok 2023

Myčka na nádobí je dnes již běžnou součástí většiny domácností. Jedná se o velmi užitečného pomocníka, který ušetří nejenom váš čas, ale i náklady na vodu a energii. Zjistěte, jak vybrat myčku nádobí…

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Myčky nádobí BOSCH

Všechny myčky nádobí BOSCH