Hlavní obsah stránky

Electrolux EEM69310L

Vestavná myčka nádobí Electrolux EEM69310L využívá k mytí satelitní sprchovací rameno SatelliteClean, které nabízí až třikrát lepší výsledky, než je běžné. Dvojitě rotující rameno neustále mění úhel ostřiku, proto i objemnější nádobí bude dobře umyto.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuElectrolux

Popis

Vestavná myčka nádobí Electrolux EEM69310L využívá k mytí satelitní sprchovací rameno SatelliteClean, které nabízí až třikrát lepší výsledky, než je běžné. Dvojitě rotující rameno neustále mění úhel ostřiku, proto i objemnější nádobí bude dobře umyto. Pro sušení je použita technologie AirDry využívající přirozenou cirkulaci vzduchu. Před koncem programu se dvířka automaticky pootevřou, aby dovnitř mohl proudit vzduch. Tento způsob je 3x účinnější než sušení se zavřenými dvířky. Nádobí je tak dokonale usušené a vy šetříte energii.

Parametry

Energetická třídaD
Hlučnost44 dB
Šířka59,6 cm
Počet sad nádobí15
Výška81,8 cm
Hloubka55 cm

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Myčky nádobí Electrolux

Všechny myčky nádobí Electrolux