Hlavní obsah stránky

BOSCH EasyGrassCut 18V-230

BOSCH EasyGrassCut 18V-230 + nabíječka je akumulátorová strunová sekačka určená především na údržbu menších zahrad a zelených ploch. Je zaměřena na jednoduchost a hravě si poradí s malými až středně velkými úkoly.

Vybrat variantu (2)

BOSCH EasyGrassCut 18V-230 0.600.8C1.A03 1x 2,0 Ah + nabíječka

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuBOSCH

Popis

BOSCH EasyGrassCut 18V-230 + nabíječka je akumulátorová strunová sekačka určená především na údržbu menších zahrad a zelených ploch. Je zaměřena na jednoduchost a hravě si poradí s malými až středně velkými úkoly.

Klíčové vlastnosti
  • napětí akumulátoru 18V
  • záběr 26 cm
  • uhlíkový elektromotor
  • hmotnost 3,4 kg

Strunová sekačka EasyGrassCut 18V-230

Zařízení se hodí k začišťování okrajů kolem zdí, cestiček, ale i kolem květináčů a stromů. Díky distančnímu oblouku je zaručena ochrana rostlin a sekačka se snadno dostane do těsných koutů a prostor. Mezi další bezpečnosti funkce sekačky patří ochrana proti přetížení a systém Quick-Cut pro rychlé a bezpečné sečení trávy.

BOSCH EasyGrassCut 18V-230 ergonomický design
Ergonomický design

Praktické provedení zaručuje komfortní pracovní pozici. Sekačka disponuje možností nastavitelné druhé rukojeti dle potřeby uživatele tak, aby se při práci cítil pohodlně. K tomu napomáhá i kompaktní a lehká konstrukce sekačky pro snadnou manipulaci.

BOSCH EasyGrassCut 18V-230 poloautomatická cívka
Poloautomatická cívka

S akumulátorovou strunovou sekačkou od firmy Bosch není nutné umět sekačku ručně seřizovat. Pomocí poloautomatické cívky se struna sama odvíjí při každém uvolnění spouště. Akumulátor nabízí svobodu pro volný pohyb a na jedno nabití dokáže začistit okraje až šesti tenisových kurtů.

BOSCH EasyGrassCut 18V-230
Power For All

Systém Power For All umožňuje uživatelům rozličných zařízeních, které spadají do této řady, využívat jeden akumulátor. V případě potřeby ho pouze stačí vyjmout z jednoho zařízení a vložit jej do jiného, kompatibilního zařízení určeného například na údržbu zahrady, do dílny nebo do domácnosti.

Funkce EdgeSimple

Chytrá funkce slouží k rychlému přechodu mezi klasickým využíváním sekačky k začišťování okrajů. Tento přechod je umožněn pomocí stisknutí tlačítka na horní rukojeti a otočením nářadí na začišťování okrajů.

Parametry

Druh pohonuakumulátorový
Hmotnost2,2 kg
Průměr struny1,6 mm
Šíře záběru23 cm
Hlučnost80 dB
Maximální otáčky8500 ot/min.
S popruhyne
Typ držadlamadlo

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Strunové sekačky BOSCH

Všechny strunové sekačky BOSCH