Homeopatikum Recenze Boiron Sédatif PC 90 tbl.

Recenze Boiron Sédatif PC 90 tbl.

Sédatif PC je homeopatický přípravek užívaný tradičně v homeopatii k zmírnění úzkosti a emočního napětí, které se projevují například neklidem, nervozitou, podrážděností a poruchami koncentrace, a k pomoci s lehkými poruchami spánku. Pozorně čtěte příbalovou informaci. .

Registrovaný uživatel10. ledna 2021

Řada lidí homeopatika neuznává, ale moje zkušenost je vynikající. Na takové akutně vzniklé úzkosti nebo duševní nepohody,mohu jen doporučit. U mě účinkuje takřka okamžitě, cítím takové příjemné uvolnění. Beru jen příležitostně, ale funguje to.

xxx

Výborná cena, bez předpisu,nemůže uškodit. Dokonce i před spaním lze brát na uklidnění, když nemůžete přepnout a jste stále jakoby v pohotovosti.

Registrovaný uživatel9. července 2021

Super nenavykovy vydrzi a2az 3dni po dobrati nie som pri nom ako utlmena práveže mam energiu a tu pozitivnu a to je bomba odporúčam

Alenakrepelkova 1210. února 2022

Bohužel na mě má tento léčivý přípravek opačný efekt. Silnější úzkosti, bušení srdce, nervozita, napětí. :(

Registrovaný uživatel9. listopadu 2022

Rychlý nástup inzerovaných ůčinků- usínání,zklidnění nervů. Naprostá spokojenost.

Doporučuji,pouze přírodní produkt,bez nchemie.

Registrovaný uživatel11. prosince 2021

Při mírných potížích pomáhá a je lepší to zkusit dříve než člověk potřebuje silnější léky.

Registrovaný uživatel29. září 2019

- léty vyzkoušeno - mohu doporučit

Doporučuji

Aninkapelik 200124. února 2023

Zabírá během pár sekund, nedám na to dopustit Stres mi už nesvírá hruď, mohu se zase normálně nadechnout Žádný tlak na hrudi Během pár sekund zabere Za mě je to geniální a zarazilo mě že někdo tomu nevěří Zkuste zvýšit denní dávku a zabere na 100%, ja užívám 5 tablet denně

Po zakoupení jsem snědla necelé 3 plata (před půl rokem) ale přišlo mi že je stav stejný né-li horší, homeopatika jsem přestala užívat na cca půl rok a předevčírem jsem znova začala homeopatika užívat, když se mi doma válely tak jsem je nechtěla jen tak vyhazovat a stres se mi neustále lepí na paty tak jsem jeden spolkla a druhý pod jazyk a zabralo to snědla jsem jich za den 5 což je o dva více než doporučená denní dávka ale přijde mi že kdybych to neudělala tak by to nefungovalo, bude to u každého individuální. ALE někde právě jsem se dočetla že to tak jakoby je nastavené, že ze začátku užívání homeopatik žádný účinek nějak vidět není nebo naopak až zhoršení a až se tělo seznámí s lékem tak to pak teprve začne účinkovat,, nevím, buď je to větší dávkou a nebo tím že už jsem lék jednou užívala(před tím půl rokem) . Zabírají během pár sekund, lépe se mi dýchá, žádný tlak na hrudi, stres a strach ze všech věcí je vskutku pryč a přichází i radost ze života kterou jsem měla naposled před 6 lety. Mohu doporučit, beru 5x denně což je o 2 kusy více než doporučená denní dávka (měřím 160, a 53kg . Otrávit se tím nelze. Zkuste obě varianty, pokud nezaberou 3 tak si jich dejte 5x

Marcela Tycova12. července 2022

Jsem nadšená...klídek v těle, lepší spaní a vzhledem k tomu, že potlačuje moji nervozitu nemám ani tolik návalů.

kaminovotna16. června 2020

Jí ho zeť a prý ho zklidňuje.

Prý dobrý.

JIRAAAAAAAAAA8. března 2024

vyhozene penize

H.Hribek10. ledna 2024

Používám 1 až 2 tbl při špatném usínání. Pomáhá a není návykové

Žádný

Spokojenost

mmarcanik504. prosince 2023

Působí vcelku rychle a bez kontraindikací

Nevim

vlastaj26. listopadu 2023

zklidňuje, na den i na noc

OK

Registrovaný uživatel11. října 2023

pomáhá

Registrovaný uživatel26. února 2022

Očekávání splněno

Registrovaný uživatel17. března 2021

Jedná se o homeopatikum,nevzniká závislost, zmírní nespavost,

Registrovaný uživatel3. dubna 2024

Sedativ pc beru už po třetí. Pokaždé ale pouze týden. Stres se mi stupňuje, tudíž prášky zabírají, ale po týdenním používání mi začne nechuť k jídlu , která se mi táhne skoro 3-4 týdny, kdy to jde až do fáze, kde mi je z jídla vážně špatně. Zkusila jsem to už 3x po několika měsíčním rozestupu, ale výsledky stejné..

nemanska18. března 2024

Produkt používám a jsem s ním spokojena. Dokonce dávám půlku svému psovi náhradou za návykový Diazepam, zatím to funguje.

nareda30. prosince 2023

Není návykový

Nevím o žádných

Užívám Sédatif PC již delší dobu jsem s ním spokojena uklidňuje pomáhá mi usnout

Michaela Osičková,DiS.13. listopadu 2023

Pomáhá při nervozitě a snižuje příznaky úzkosti.

Jsem na 80% spokojena s výrobkem. Mám ho koupený už po druhé.